ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

اظهار تاسف مدیرکل امور بانوان گیلان از برخورد با بانوی دست فروش:

0

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به خبر برخورد نامناسب مامور خاطی شهرداری فومن با بانوی دست فروش گیلانی، اظهار کرد: این اقدام با یک شهروند آن هم یک مادر بسیار موجب تاسف شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان گفت: این اتفاق هراز چندگاهی در گوشه و کنار شهرها و استان‌ها شنیده می شود که ماموران شهرداری برای برطرف کردن سد معبر و راحتی سایر شهروندان متاسفانه در شیوه برخورد دچار خطاهای دردناک می شوند.

فاطمه رفیعی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با تاکید بر این‌که رعایت قانون و حقوق شهروندی بر همه آحاد مردم در هر پست و رده ای برای حفظ سلامت جامعه لازم و ضروری است،تصریح کرد:هر سیستم موظف است آموزش های لازم مهارت ارتباط و برخورد با مردم را جزء دستور کار خود قرار داده و مامورین خود را در اجرای فرامین سیستم آماده کند.

رفیعی با تاکید بر این‌که نوع‌دوستی، احترام متقابل و رعایت اخلاق شرط انسانی و جزء باورهای اعتقادی و دیرینه ماست، تاکید کرد: بر ما چه شده است که شاهد این‌گونه اتفاقات و برخوردهای نامناسب در سطح شهر و محله و … هستیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان گفت: چرا آستانه تحمل ما این‌گونه دچار ضعف شده که از یک طرف قانون را زیر پا می‌گذاریم و از طرف دیگر در اجرای یک قانون به راحتی کنترل خود را از دست داده و این‌گونه رفتار نسنجیده و خطا را مرتکب می شویم، عقل و منطق و اخلاق به راحتی در این صحنه ها قربانی می‌گردند و عصبیت ها قوت می گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر تمامی طبیبان و متفکران و دردمندان منصف جامعه فرض است چاره ای اندیشیده و گفتمان رعایت و پایبندی به اخلاق و قانون را جدی گرفته و عمومیت بخشیم تا فرصت ها را از دست ندهیم چرا که باید در محضر الهی پاسخگو باشیم.

منبع : http://isna.ir/news/95082920187

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی