ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مشکل ازدواج ریشه دراقتصاد رکود زده دارد :

0
یک کارشناس اقتصادی رفع موانع اقتصادی از جمله رکود و افزایش قدرت خرید مردم را از مهمترین مشکلات جوانان در امر ازدواج عنوان کرد.
غلامرضا کیامهر کارشناس اقتصادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مشکلات ازدواج جوانان گفت: رشد قیمت ها و ثبات میزان درآمد افراد جامعه موجب شده تا دخل و خرج باهم تطابق نداشته باشد و این امر بطور مستقیم بر کاهش ازدواج تاثیر خواهد گذاشت.
وی اظهار داشت: اگر معضلی در هر یک از بخش های اقتصادی بوجود بیاید موجب ضعف در بخش های دیگر خواهد شد و در نهایت مسایل اجتماعی از آن تاثیر می پذیرند.
این کارشناس با اشاره به مقوله اجاره مسکن بعنوان یکی از دغدغه های جوانان عنوان کرد: رکود بازار مسکن باعث شده تا بساط تشکیل خانواده هم کساد شود و کسب و کارهای مرتبط با ازدواج نیز در رکود به سر برند.
کیامهر تصریح کرد: پائین بودن قدرت خرید،رکود حاکم بر اقتصاد کشور و افزایش قیمت کالاها با وجود مهار تورم باعث شده تا مقوله ازدواج با مشکلات جدی روبرو باشد.
وی در پایان تاکید کرد: با توجه به جمعیت جوان کشور یک عزم جدی نیاز است تا یک به یک مشکلات و موانع ازدواج برطرف شود.
منبع : http://tabnak.ir/fa/news/640627

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی