ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت منتفی شد:

0
در جلسه امروز کمیسیون تلفیق؛

ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت منتفی شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از منتفی شدن ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به نقل از خبرگزاری ایلنا، محمد خدابخشی، نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: در جلسه‌‌ امروز کمیسیون تلفیق، پیشنهاد کمیسیون بهداشت مجلس در خصوص ادغام صندوق درمانی سازمان تامین اجتماعی به سازمان بیمه سلامت ایرانیان رای نصاب را نیاورد.
وی افزود: همچنین در این جلسه موضوع پیشنهاد انتقال شورای عالی بیمه و دبیرخانه سازمان بیمه سلامت از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و الحاق آن به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رای نیاورد و تصویب نشد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در عین حال راجع به مصوبات جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: در این جلسه مصوب شد که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان متولی قانونی امور درمانی کشور قلمداد شود و تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی مکلف به همکاری در این زمینه شدند.
وی همچنین از مصوبه دیگر این کمیسیون در خصوص معافیت بیمه‌ای کارفرمایانی که بخواهند از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی مقطع کارشناسی به عنوان کارآموز استفاده کنند، خبر داد.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/34006/2/34006.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی