ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://zapah.ir http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

کوبیدن آخرین میخ تابوت حمایت‌های اجتماعی با لایحه اصلاح قانون کار :

0

نائب رئیس مجمع نمایندگان کارگری استان تهران:

کوبیدن آخرین میخ تابوت حمایت‌های اجتماعی با لایحه اصلاح قانون کار .

ایلنا: عضو هیات مدیره مجمع صنفی نمایندگان کارگری استان تهران تاکید دارد که لایحه اصلاح قانون کار و ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی در بیمه سلامت به منزله کوبیدن میخ آخر بر تابوت حمایت‌های اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا «عبداللـه وطن خواه» که در هفتمین روز از برگزاری نمایشگاه مطبوعات میهمان خبرگزاری ایلنا بود تاکید کرد: تلاش دولت و مجلس برای اصلاح قانون کار، ادغام درمان تامین اجتماعی و گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منزله کوبیدن میخ آخر بر تابوت حمایت‌های اجتماعی از نیروی کار است.

وطن خواه افزود: با تصویب هرکدام از این تغیررات قانونی، چهار ستون حمایت‌های اجتماعی در زیر خاک زمینی که برای پی‌ریزی نظام سرمایه جهانی گودبرداری شده است، دفن خواهد شد.

وی افزود: برای کارگران روشن است که دولت و مجلس دغدغه دیگری جزء تامین امنیت سرمایه ندارند و طبیعی است که در این نظام جدید مناسبات روابط کار چیزی جزء احیا نظام ارباب رعیتی نیست.

این فعال صنفی کارگری با تاکید بر اینکه قانونی کردن استثمار فرد از فرد از راه تعدیل هرچه بیشتر قوانین حمایت‌های اجتماعی حاصل می‌شود، افزود: اصلاح قانون کار و گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با چنین رویکردی در دستور کار دولت و مجلس قرار گرفته‌اند.

این عضو هیات مدیره مجمع صنفی نمایندگان کارگری استان تهران در عین حال ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در بیمه سلامت را به منزله تاراج اموال عمومی دانست.

وی افزود: اینکه دولت با چه توجیهی اموال بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را به منظور جلوگیری از شکست کامل طرح‌های خود به خدمت می گیرد پرسش برانگیز است چرا که  بیمه شدگان به هیچ وجه راضی به این نیستند که اموالشان به تاراج برده برده شود.

عضو هیات مدیره مجمع صنفی نمایندگان کارگری استان تهران افزود: حقوق بنیادین کار همین حالا نیز به صورت گسترده‌ای نقض شده است که البته دولت و مجلس برای این اتفاق طیف گسترده‌ای از توجیهات قانونی را تدارک دیده‌اند.

منبع : http://www.ilna.ir

هدف از راه‌اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد. به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://zapah.ir http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار