ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لزوم بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار:

0

فعالان کارگری در غرفه ایلنا مطرح کردند؛

لزوم بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار/ با گسترش مناطق آزاد مخالفیم .

ایلنا: جمعی از فعالان صنفی کارگری با حضور در غرفه ایلنا در نمایشگاه مطبوعات اعلام کردند که جامعه کارگری به صورت متحد با تصمیم دولت و مجلس در خصوص اصلاح قانون کار، گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ادغام درمان تامین اجتماعی مخالف است .

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز، «علی خدایی» و «علی اصلانی»، اعضای هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، «حسین حبیبی»، بازرس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور و «عبداللـه وطنخواه»، نایب رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران از غرفه ایلنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات دیدار کردند.

در جریان این دیدار، این فعالان کارگری بر لزوم بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار تاکید کردند و افزودند: علیرغم پافشاری دولت، جامعه کارگری مصرانه خواستار مسکوت ماندن این لایحه ناکارآمد و بازگشت آن به دولت است.

این فعالان در ادامه از لایحه گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی انتقاد کردند و گفتند: این لایحه با خارج کردن کارگران از شمول قانون کار، راه را برای ارزان سازی هرچه بیشتر کارگران و بهره کشی از آنها باز می گذارد.

فعالان کارگری در انتهای این دیدار از مطرح شدن مجدد طرح ادغام منابع درمانی سازمان تامین اجتماعی در بیمه سلامت انتقاد کردند و تاکید کردند تعرض به منافع جمعی کارگران، عواقب ناخوشایندی به دنبال خواهد داشت.

منبع : http://www.ilna.ir

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

Comments are closed.