ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

حقوق های نجومی بین دولت و مردم فاصله انداخت :

0

تجری در بازدید از غرفه افکارنیوز:

حقوق های نجومی بین دولت و مردم فاصله انداخت .

فرهاد تجری گفت: پرداخت حقوق‌های نجومی و غیر قانونی به اعتماد مردم به دولت لطمه وارد کرد، مدیرانی که حقوق نجومی می گیرند کانون های قدرت و ثروت و رانت به راه انداخته اند.

به گزارش افکارنیوز، فرهاد تجری عضو کمیسیون قضایی مجلس در بازدید از غرفه افکارنیوز در نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به سوالی درباره چرایی وقوع حقوق های نجومی گفت: پرداخت حقوق‌های نجومی و غیر قانونی به اعتماد مردم به دولت لطمه وارد کرد، مدیرانی که حقوق نجومی می گیرند کانون های قدرت و ثروت و رانت به راه انداخته اند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پرداخت حقوق های نجومی به برخی مدیران باعث دلسردی بسیاری از کارمندان می شود و از سوی دیگر با پرداخت چنین حقوق هایی برخی مدیران برای گرفتن مناصب و پست ها برای رسیدن به چنین حقوق هایی رقابت می کنند.

وی افزود: وقتی چنین نگاهی شکل بگیرد به تبع ن کانون های رانت شکل خواهد گرفت و فساد اقتصادی رشد پیدا می کند.

تجری تصریح کرد: مقام معظم رهبری سالهاست بر ساده زیستی و سبک زندگی اسلامی تاکید دارند، پرداخت چنین حقوق هایی با این منویات رهبری در تعارض است، دولت باید ریشه گرفتن چنین حقوق هایی را خشک کند.

منبع : http://www.afkarnews.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار