ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

تاکید بر مخالفت کارگران با ادغام تامین اجتماعی :

0

در بازدید از غرفه ایلنا مطرح شد:

تاکید بر مخالفت کارگران با ادغام تامین اجتماعی .

ایلنا: در چهارمین روز از نمایشگاه مطبوعات، علیرضا حیدری و اکبر قربانی از اعضای کمیته بیمه و درمان اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با حضور در غرفه خبرگزاری کار ایران مخالفت خود را با ادغام درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر قربانی با اشاره به هزینه های درمان که بر دوش سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است تاکید کرد: از زمان اجرای طرح تحول سلامت بیش از ۷هزار میلیارد تومان هزینه بر دوش سازمان تامین اجتماعی گذاشته شده است.

قربانی در ادامه اختلاف حقوق پرستاران و درآمدهای پزشکان اشاره و تاکید کرد: افزایش ۴۰۰ درصدی تعرفه های پزشکی در کنار افزایش ناچیزحقوق پرستاران همواره موجب گلایه آنها بو است.

قربانی افزود: دولت به جای آنکه سعی کند شکست طرح تحول سلامت را به گردن سازمان های بیمه گر بیندازد نگاهی هم به عملکرد خود از زمان اجرای طرح تحول سلامت داشته باشد.

در ادامه علیرضا حیدری با اشاره به اهمیت استقلال صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در کنار استقلال سایر صندوق های تامین اجتماعی گفت: استقلال صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی خدشه‌ناپذیر است و باید در این چارچوب سیاستگذاری ها را تعریف کرد.

حیدری در خصوص افزایش اختلاف بین درآمدهای پزشکان  وپرستاران گفت: این اختلاف بی‌عدالتی را در بخش درمان تامین کرده است از این رو ضرورت دارد که وزارت بهداشت به جربان این شکاف بپردازد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار