ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

با لایحه اصلاح قانون کار و طرح ادغام مخالفیم :

0

محجوب در بازدید از غرفه ایلنا:

با لایحه اصلاح قانون کار و طرح ادغام مخالفیم .

علیرضا محجوب در دیدار از غرفه ایلنا در نمایشگاه مطبوعات گفت: لایحه اصلاح قانون کار و پیش کشیدن بحث ادغام منابع درمان سازمان تامین اجتماعی برای کارگران نگران‌کننده است.

«علیرضا محجوب»، رئیس فراکسیون کارگری مجلس در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری ایلنا در بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات؛ اظهار داشت: با لایحه اصلاح قانون کار و بحث ادغام صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی در بیمه سلامت مخالفیم.

وی ادامه داد: صحبت‌ها و وعده وعیدها در این زمینه، قانع‌کننده نیست به ویژه در مورد بحث ادغام، هنوز نگرانی وجود دارد.

محجوب افزود: در بحث لایحه اصلاح قانون کار نیز، وعده‌های مجلس راضی‌کننده نیست و نگرانی‌ها همچنان پابرجاست.

وی تاکید کرد: ما خواستار بازگشت لایحه اصلاح قانون کار و منتفی شدن طرح ادغام هستیم.

وی در ارتباط با لایحه گسترش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: از اساس و پایه این لایحه مشکل دارد و بایستی از دستور کار خارج شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: مناطق آزاد ایجاد شده هم باید برچیده شوند چراکه رویه‌ای است که از ابتدا به غلط باب شده و به زیان نیروی انسانی است. از طرف دیگر به ایجاد کانون‌های وابستگی برای انحصار واردات کالاهای مصرفی تبدیل شده است.

محجوب در انتها در ارتباط با حکم پرونده سعید مرتضوی گفت: در مورد این حکم، اطلاعات ما محدود به آن چیزی است که در رسانه‌ها مطرح شده و هنوز حکمی رویت نشده؛ ابتدا باید این حکم به صورت قانونی ابلاغ شود تا بتوان براساس آن در صورت لزوم، تصمیم‌گیری کرد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار