ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

اعتراض به ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی و تغییرات قانون کار :

0

کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران تهران مطرح کرد؛

اعتراض به ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی و تغییرات قانون کار .

کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران شهرستان تهران با صدور بیانیه‌ای هرگونه ادغام و تجمیع درمان سازمان تامین اجتماعی و تغییرات قانون کار را محکوم و تاکید کرد؛ در گردهمایی روز سه‌شنبه ۲۵ آبان شرکت خواهد کرد.

کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران شهرستان تهران با صدور بیانیه‌ای هرگونه ادغام و تجمیع درمان سازمان تامین اجتماعی و تغییرات قانون کار را محکوم و تاکید کرد در گردهمایی که به این منظور در روز سه‌شنبه ۲۵ آبان برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران شهرستان تهران در آغاز این بیانیه به نشست مشترک اعضای هیئت مدیره کانون‌های کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی استان و شهرستان تهران، قرچک و ورامین و کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران در روز یکشنبه ۱۶ آبان اشاره کرده است.

در ادامه بیانیه آمده است: در این نشست پیرامون مسائل و موضوعات روز جامعه بازنشستگان و مستمری‌بگیران و کارگران صحبت و تاکید شده سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بین‌النسلی‌ست و اموال آن حق‌الناس است.

در ادامه این بیانیه بر ایجاد وحدت و یکپارچگی بین تشکل‌های کارگری و و کانون‌های بازنشستگی و حفظ اشتغال موجود تاکید شده است.

کانون بازنشستگان و مستمری‌بگیران شهرستان تهران در پایان این بیانیه هرگونه ادغام و تجمیع درمان سازمان تامین اجتماعی و تغییرات قانون کار را محکوم و تاکید کرد؛ در گردهمایی که به این منظور در رور سه‌شنبه ۲۵ آبان برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

منبع : http://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار