ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لایحه اصلاح قانون کار مقدمه‌ای بر برده‌داری نوین:

0

در طومار جمعی از کارگران شاغل و بازنشسته تهرانی عنوان شد:

لایحه اصلاح قانون کار مقدمه‌ای بر برده‌داری نوین/ خطر تشدید شکاف طبقاتی.

ایلنا: جمعی از کارگران شاغل و بازنشسته تهرانی با تهیه و امضاء طوماری از لایحه معیوب اصلاح قانون کار به عنوان مقدمه ای بر برده داری نوین و عامل تشدی فقر و شکاف طبقاتی یاد کردند..

به گزارش ایلنا در این طومار که به امضای بیش از ۹۰۰ نفر( کارگران، بازنشستگان، انجمن‌های اسلامی، شوراهای اسلامی کار و خانه کارگر غرب) رسیده است تاکید شده است که لایحه اصلاح قانون کار مقدمه ای بر برده داری نوین است که باعث رونق فقر و محرومیت و فاصله طبقاتی بیشتر خواهد شد.

در ادامه بیانیه آمده است: بررسی‌ها نشان دهنده آن است که قانون کار کوچکترین مانعی در جهت تولید و اشتغال کشور محسوب نمی‌شود و بهتر است بازیگران اصلاح قانون کار مطالعه دقیقی از وضعیت جامعه فعلی و مافیای اقتصادی و ورود کالاهای خارجی فلج کننده اشتغال داشته باشند.

در ادامه یادآوری شده است که قانون کار به عنوان یکی از مترقی ترین و جامع ترین قوانین کار دنیا جنبه حمایتی از جامعه مظلوم کارگری دارداما عده‌ای دانسته یا ندانسته به بهانه اینکه این قانون مانع تولید و اشتغال است در جهت اصلاح و تغییر آن برآمدند.

در پایان این بیانیه تاکید شده است که امضا کنندگان  این بیانیه با هرگونه اصلاح قانون کار، بدون حضور شرکای اجتماعی مخالف هستند و یقینا در صورتی که به خواسته قانونی جامعه کارگری توجهی نشود از خط قرمزهای جامعه کارگری عدول شده است و قطعا با واکنش جامعه کارگری مواجه خواهد شد.

منبع : http://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار