ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

عملکرد وزارت بهداشت برای کارگران تردید برانگیز است :

0

دبیر اتحادیه کارگران صنعت انرژی:

عملکرد وزارت بهداشت برای کارگران تردید برانگیز است.

ایلنا: یک مقام کارگری می‌گوید وزارت بهداشت در شرایطی به ناحق برای ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت گام برمی دارد که عملکرد قابل قبولی در حوزه حفظ و ارتقاء کیفت خدمات درمانی نداشته است.

«محمد خداپرست» در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشت: بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی تمایلی برای واگذاری بخش درمان تامین اجتماعی به دولت ندارند چرا که دولت عملکرد قابل قبولی در طرح تحول سلامت نداشته و تنها افزایش سرسام آور هزینه‌های درمان را بر دوش مردم انداخته است.

خداپرست افزود: اجرای طرح تحول سلامت در شرایطی  درآمد پزشکان را افزایش داده است که روند کیفیت خدمات درمانی، سیر نزولی داشته است.

دبیر اتحادیه کارگران صنعت انرژی شرایط فوق را برای نارضایتی کارگران از ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی را کافی دانست و افزود: جامعه کارگری همین حالا نیز پیگیر آن است که دولت بدهی ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی خود را به تامین اجتماعی بپردازد تا بتواند استقلال صندوق خود را حفظ کند.

وی افزود: وزارت بهداست و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی باید توجه داشته باشند که تفکیک صندوق بخش های سه گانه صندوق تامین اجتماعی نارضایتی کارگران شاغل و بازنشسته از دولت را افزایش می‌دهد و این از مجلسی که خود را حامی دولت می‌داند دور از انتظار است.

دبیر اتحادیه کارگران صنعت انرژی دخالت‌های دولت در امورات درمان جامعه کارگری را در ادامه لایحه معیوب اصلاح قانون کار دانست و افزود: به نظر می‌رسد که  سیاست‌های دولت یازدهم در برخورد با جامعه کارگری به نسبت دولت گذشته هیچ تغییر محسوسی نداشته است و باز هم در بر همان پاشنه می‌چرخد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار