ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

١٨ بنگاه اقتصادی به سازمان تامین اجتماعی منتقل شد:

0

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

١٨ بنگاه اقتصادی به سازمان تامین اجتماعی منتقل شد .

ایلنا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بر اساس مصوبه روز چهارشنبه هیات دولت، ۴۶هزار میلیارد ریال از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی تهاتر و مالکیت ١٨ بنگاه اقتصادی به سازمان تامین اجتماعی بابت مطالبات این سازمان از دولت منتقل شد.

به گزارش ایلنا، سید تقی نوربخش اظهار داشت: ٣٢درصد پالایشگاه های بندرعباس، ۶٠درصد پالایشگاه لاوان، ١٠٠ درصد نیروگاه خلیج فارس، ١٠٠ درصد قطار رجا و ۶ درصد بانک رفاه کارگران به اضافه تعداد دیگری از بنگاه های اقتصادی، بابت مطالبات دولت به این سازمان منتقل شد که لازم است از این اهتمام دولت تشکر کنم.

وی در خصوص مانده بدهی دولت به تامین اجتماعی گفت: میزان بدهی که از دولت قبل به تامین اجتماعی منتقل شد، حدود ۶٠ هزار میلیارد تومان است که رقم قابل توجهی است و طبیعتا هر سال مقادیری به آن اضافه شده است.

نوربخش ادامه داد: این موضوع سومین اقدامی بود که دولت یازدهم در ارتباط با تهاتر مطالبات سازمان تامین اجتماعی انجام می دهد و دو مورد از این اقدامات طی همین ماه انجام شد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار