ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است :

0

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی:

طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است .

ایلنا: نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی گفت:جامعه زمانی رو به پیشرفت خواهد رفت که کارگران از وضعیت شغلی و امنیت اجتماعی برخوردار باشند.

نانوا کناری در نشست اعضاء هیئت مدیره و کانون های کارگران بازنشسته تامین اجتماعی حوزه غرب استان بر اهمیت و توجه اسلام و معصومین به کارگران و نقش آنان اشاره کرد و بیان داشت: رسول گرامى اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) دست کارگرى را بوسید و این بوسه در دین مقدس اسلام بمعنای تکریم واحترام به این ن قشر است.

وی در ادامه توجه به نیاز و مطالبات این قشر شریف و زحمتکش را ضروری عنوان کرد و گفت: بدون شک نقش کارگران و فعالیت آنها در پیشرفت جامعه اسلامی و نیز در راستای پیشبرد اهداف انکار ناپذیر است.

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کار ، تلاش ،همت مضاعف ، تعهد و مسئولیت پذیری  از مهم ترین ویزگی های نیروی انسانی شاغل در مراکز درمانی تابعه استان تهران است.

وی با بیان اینکه ایجاد همبستگی و تعامل میان کارگران از اهمیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: این همبستگی و همکاری میان کارگران و بازنشستگان موجب آن خواهد شد که سهم خواهی و دست اندازی به املاک سازمان که متعلق به این قشر زحمتکش است غیر باور بنظرآید.

نانوا کناری با تاکید بر اینکه پیگیری مطالبات کارگران یکی از وظایف نمایندگان است افزود:طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است.

منبع : http://www.ilna.ir

 

 

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار