ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است :

0

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی:

طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است .

ایلنا: نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی گفت:جامعه زمانی رو به پیشرفت خواهد رفت که کارگران از وضعیت شغلی و امنیت اجتماعی برخوردار باشند.

نانوا کناری در نشست اعضاء هیئت مدیره و کانون های کارگران بازنشسته تامین اجتماعی حوزه غرب استان بر اهمیت و توجه اسلام و معصومین به کارگران و نقش آنان اشاره کرد و بیان داشت: رسول گرامى اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) دست کارگرى را بوسید و این بوسه در دین مقدس اسلام بمعنای تکریم واحترام به این ن قشر است.

وی در ادامه توجه به نیاز و مطالبات این قشر شریف و زحمتکش را ضروری عنوان کرد و گفت: بدون شک نقش کارگران و فعالیت آنها در پیشرفت جامعه اسلامی و نیز در راستای پیشبرد اهداف انکار ناپذیر است.

نماینده مردم بابلسر،فریدونکار و بهنمیر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کار ، تلاش ،همت مضاعف ، تعهد و مسئولیت پذیری  از مهم ترین ویزگی های نیروی انسانی شاغل در مراکز درمانی تابعه استان تهران است.

وی با بیان اینکه ایجاد همبستگی و تعامل میان کارگران از اهمیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: این همبستگی و همکاری میان کارگران و بازنشستگان موجب آن خواهد شد که سهم خواهی و دست اندازی به املاک سازمان که متعلق به این قشر زحمتکش است غیر باور بنظرآید.

نانوا کناری با تاکید بر اینکه پیگیری مطالبات کارگران یکی از وظایف نمایندگان است افزود:طرح انجام ادغام بخش درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت طرحی ناحق و نا بجا است.

منبع : http://www.ilna.ir

 

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

Comments are closed.