ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

ادغام در مان تامین اجتماعی تنها به سود اقلیت پزشکان است :

0

در بیانیه مشترک سه تشکل عالی کارگری عنوان شد:

ادغام در مان تامین اجتماعی تنها به سود اقلیت پزشکان است .

ایلنا: سه تشکل عالی کارگران شاغل و بازنشسته در بیانیه ای مشترک ون عالی اعتراض خود را نسبت به تلاش پزشکان مستقر در وزارت بهداشت و کمیسیون بهداشت مجلس برای ادغام منابع درمانی سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند.


به گزارش اخبار دریافتی ایلنا در این بیانیه که روز گذشته خطاب به اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم مجلس شورای اسلامی در رسانه ها منتشر شده تاکید شده است  که عده ای ازپزشکان در وزارت بهداشت وکمیسیون بهداشت مجلس به دنبال درج حکم تجمیع وادغام بیمه درمان تامین اجتماعی در فرایند تصویب برنامه ششم هستند.

در ادامه این بیانیه آمده است که این دسته از پزشکان میخواهند کاری کنند که نه تنها برنامه ششم توسعه مزیت جدیدی برای کارگران ومستمری بگیران تامین اجتماعی به ارمغان نیاورد بلکه بخش درمان سازمان را هم از آنها بگیرند.

نویسندگان این بیانیه با یادآوری اینکه ۴۰میلیون نفر بیمه شدگان تامین اجتماعی از دولت ومجلس وبرنامه ششم توسعه چشم یاری دارند، تاکید شده است که بازنشستگان تامین اجتماعی انتظار دارند همینطور که دولت به فکر بیمه شدگان وبازنشستگان کشوری هستند به فکر بیمه شدگان وبازنشستگان کارگری هم باشند.

در ادامه بیانیه آمده است: اگر به هردلیلی نمی خواهند یا نمی توانند به بیمه شدگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی کمک کنند حداقل به آنها  ضربه نیز نزنند واگر چیزی به سرسفره ما نمی آورند حداقل قوت لایموت ما را از سر سفره مان برندارند وزمینه دست اندازی به اموال مارا فراهم نکنند.

نویسندگان این بیانیه در پایان خواستار آن شده‌اند که با حضور در مجلس شورای اسلامی ادله خود را برای مخافت با تجمیع بیمه‌ها ارائه دهند تا فرصت طلبان که عده قلیلی هستند نتوانند بیش از این حقوق آنان را تضییع کنند.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار