ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

اموال بیمه‌شدگان تامین اجتماعی به هیچ وجه قابل تفکیک نیست :

0

کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران:

اموال بیمه‌شدگان تامین اجتماعی به هیچ وجه قابل تفکیک نیست .

کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر شهرستان تهران با صدور بیانیه‌ای نسبت به تبعات جداسازی بخش‌های مختلف سازمان تامین اجتماعی در قالب طرح تجمیع بیمه ها هشدار دهد.

به گزارش ایلنا؛ در این بیانیه که به امضای هیئت مدیره این کانون رسیده است با تاکید بر استقلال مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی آمده است: اموال بیمه شدگان تامین اجتماعی به هیچ وجه قابل تفکیک، ادغام و تجمیع در هیچ سازمان و صندوق دیگری نمی‌باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است: این کانون با توجه به موارد فوق ضمن اعلام مخالفت با هرگونه جداسازی بخش‌های مختلف سازمان تامین اجتماعی بالاخص درمان و منابع آن و ادغام در قالب طرح تجمیع بیمه‌ها مخالف است.

کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران  یادآور شده است که سازمان تامین اجتماعی نهادی عمومی، غیردولتی و بین‌النسلی است که کلیه اموال آن متعلق به حدود ۴۰ میلیون بیمه شده تحت پوشش اعم از شاغل و بازنشسته است.

در این بیانیه از املاک، ذخایر این سازمان شامل تمامی مراکز ملکی و درمانی، ادارات مرکزی و شعب آن، بانک رفاه کارگران و مجموعه شرکت‌های تولیدی و صنعتی (شستا) و سهام سازمان در سایر نهادها و موسسات، سازمان تامین اجتماعی به عنوان دارایی‌های این سازمان یاد شده است که مصداق حق‌الناس هستند.

کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران شهرستان تهران در پایان این بیانیه از رئیس جمهور، مسئولین وزارت بهداشت، اعضای کمیسون بهداشت و درمان مجلس خواسته است که در  خصوص اعتراضات بیمه شدگان اقدمات لازم را به عمل آورند.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

Comments are closed.