ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

تفحص از شستا حق نمایندگان است:

0

نوربخش مطرح کرد:

تفحص از شستا حق نمایندگان است/ طبق گزارش سازمان بازرسی هیچ مدیری در شستا حقوق نامتعارف نگرفته است.

رئیس سازمان تامین اجتماعی ضمن تاکید بر حق نمایندگان برای تحقیق و تفحص، گفت: تاکنون در خصوص مسائل مطرح که بنا بر آن طرح تحقیق و تفحص از شستا تدوین شده، صحبتی با ما و سایر مسئولان نداشته‌اند.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، سیدتقی نوربخش در واکنش به تدوین طرح تحقیق و تفحص از شستا به دلیل انتصاب های سیاسی و حقوق های غیر متعارف، گفت: سازمان بازرسی کل کشور موضوع پاداش‌ها و حقوق مدیران شستا را بررسی کرده است بنابراین اگر مدیری حقوق نامتعارف گرفته می ‌توانند اعلام کنند، در حقیقت در گزارش دیوان محاسبات هم مشخص شد که مدیران شستا حقوق های نامتعارف دریافت نکرده اند.

رئیس سازمان تامین اجتماعی ضمن بیان اینکه نمایندگان مجلس از حق تحقیق و تفحص برخوردارند، تصریح کرد: با این حال انتظار می‌رفت نمایندگان مجلس پیش از تدوین طرح تحقیق و تفحص از شستا، موضوع را با مسئولان مربوطه درمیان ‌گذاشته و در صورتی که از پاسخ آنها قانع نمی‌شدند، اقدام به تدوین طرح تحقیق و تفحص از شستا می‌کردند.

وی افزود: تاکنون نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص مسائل مطرح که بنا بر آن طرح تحقیق و تفحص از شستا تدوین شده، صحبتی با ما و سایر مسئولان نداشته‌اند، تذکری نیز در این زمینه از سوی نمایندگان دریافت نکرده‌ایم.

رئیس سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: ما به نظر نمایندگان احترام خواهیم گذاشت چراکه تحقیق و تفحص از حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی به حساب می‌آید.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، در نشست هفته گذشته کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بحث تقاضای تحقیق و تفحص جمعی از نمایندگان از شستا در دستور کار قرار داشت.

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950807000139

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار