ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

کارگران را دچار بحران نکنید :

0

در طومار نمایندگان شوراهای اسلامی کار محور غرب تهران مطرح شد؛

لزوم برگرداندن لایحه اصلاح قانون کار/ کارگران را دچار بحران نکنید .

ایلنا: جمعی از نمایندگان شوراهای اسلامی کار محور غرب تهران با امضای طوماری از نمایندگان مجلس خواستند که لایحه اصلاح قانون کار را به دولت برگرداندند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نمایندگان شوراهای اسلامی کار محور غرب تهران با امضای طوماری خطاب به نمایندگان مجلس، خواستار برگرداندن لایحه اصلاح قانون کار شدند.

در ابتدای این طومار آمده است: ما نمایندگان شوراهای اسلامی کار غرب تهران به نمایندگی  موکلین خود، مخالفت خود را با لایحه اصلاح قانون کار که از طرف دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شده است، اعلام می‌کنیم و خواستار عودت آن به دولت تدبیر و امید هستیم.

در ادامه این طومار، قانون کار پس از قانون اساسی خط قرمز کارگران و مردم شمرده شده و عنوان شده که هیچ نهادی حق تعرض به آزادی‌های مشروع ملت را ندارد.

در پایان این طومار ضمن برشمردن ایرادات لایحه و بحران های احتمالی پیامد آن، از نمایندگان مجلس خواسته شده از بررسی لایحه صرفنظر و آن را به دولت برگردانند.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com

Comments are closed.