ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

مجلس منابع درمان تامین اجتماعی را به چاه ویل نریزد :

0

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:

مجلس منابع درمان تامین اجتماعی را به چاه ویل نریزد .

ایلنا: دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران می‌گوید به نظر می رسد مسئولین وزارت بهداشت تا زمان که تمامی منابع درمان کارگران را در چاه ویل نریزند راضی نخواهند شد.

«نصرالـله دریابیگی» در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشت: دست اندازی یه منابع درمان کارگران برای جبران کسری منابع طرح شکست خورده بیمه سلامت تنها زمینه نارضایتی کارگران از دریافت خدمات درمان تامین اجتماعی را افزایش می‌دهد.

وی با اشاره به گذشتن حجم بدهی پرداخت نشده دولت به سازمان تامین اجتماعی از مرز ۱۰۰ هزار میلیارد تومان، تصریح کرد: در نتیجه این وضعیت هم اکنون بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های تامین اجتماعی در تامین تجهیزات درمانی دچار مشکل هستند و جدا از این ماجرا صف‌های طولانی برای دریافت خدمات درمانی مدت‌هاست که باعث بلند شدن صدای اعتراض کارگران شاغل و بازنشسته تحت پوشش تامین اجتماعی شده است.

دریابیگی در انتقاد به طرح تحول سلامت  به کم رنگ شدن نقش بیمه به عنوان یک ساز و کار برای مدیریت منابع سلامت  اشاره کرد و افزود: در طرح تحول سلامت، نقش بیمه ، کم رنگ شده و اکثر منابع مالی بصورت مستقیم تخصیص یافته است که این امر، زمینه ی بروز فساد را فراهم می آورد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران به افزایش فاصله بین ویزیت پزشکان و دستمزد‌های کادر درمان اشاره کرد و افزود: پرستاران و کارگران بیمارستان‌ها از انگیزه کافی برای کار برخوردار نیستند چرا که طرح تحول سلامت تنها تعرفه‌های درمانی پزشکان متخصص را افزایش داده است.

دریابیگی افزود: به علت انگیزه ی پایین کادر درمانی برای خدمت در مناطق محروم، همواره این مناطق از کمبود نیروی انسانی، بالاخص پزشکان متخصص رنج می برد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در پایان افزود: بارها در اجتماعات کارگری نسبت خطر این ادغام هشدار داده ایم اما به نظر می‌رسد که مسئولین وزارت بهداشت تا زمانی که تمام منابع درمان کارگران را تلف نکنند و به چاه ویلی که خود طراحی کرده‌اند، نریزند راضی نخواهند شد.

منبع : http://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار