ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

کدام نماینده مجلس و وزیر با ماهیانه یک‌میلیون تومان زندگی را می‎گذرانند؟

0

رئیس کانون بازنشستگان مازندران:

کدام نماینده مجلس و وزیر با ماهیانه یک‌میلیون تومان زندگی را می‎گذرانند؟

به نقل از مازندمجلس: رئیس کانون بازنشستگان استان مازندران گفت: کدام نماینده مجلس، وزیر و استاندار می‏‌تواند با یک‌میلیون تومان فرزند خود را دانشگاه بفرستد، برای درمان بیماری هزینه کند و زندگی خویش را بچرخاند

نصرالله دریابیگیز در مراسم تجلیل از بازنشستگان مازندران اظهار کرد: در همه دولت‌ها کارگران تلاش کردند که منافع این قشر در کشور حفظ شود.

وی تصریح کرد: ۷۰ هزار نفر عضو خانه کارگر استان و ۱۰۰ هزار بازنشسته مازندران اجازه نمی‎دهیم وزیر بهداشت طرح ادغام و واگذاری بیمارستان‌های تامین اجتماعی را اجرایی کند، مراکز درمانی تامین اجتماعی را در اختیار وزارت بهداشت قرار نمی‎دهیم.

رئیس کانون بازنشستگان استان مازندران یادآور شد: تامین اجتماعی برای هیچ دولتی نیست، تامین اجتماعی نهاد مردمی است طرح حمایت از بیماران تأمین اجتماعی در دوران ریاست جمهوری رهبر انقلاب اسلامی ایران مصوب شد، اما عده‌ای می‌خواهند در این مصوبه قانونی  را تغییر دهند که کارگران این موضوع را نمی‎پذیرند.

این مسؤول ادامه داد: مشکلات جدی در کشور به دلیل سیاست‌های اشتباه برای دیگر صندوق‌ها و نهادها به وجود آمد و عده‌ای تلاش دارند که تامین اجتماعی را نیز دچار مشکلات کنند، در دوره قبل تامین اجتماعی حیات خلوت برخی از سیاسیون بود و این در حالی که بازنشسته‌ها حداقل حقوق قانونی را دریافت می‎کردند.

دریابیگی اضافه کرد: سیاست تعدیل نیرو، اخراج، خصوصی‌سازی نامناسب و بدون برنامه و دنیای از مشکلات در حوزه کارگری برای فعالان تامین اجتماعی به وجود آمد و هنوز کشور درگیر این دست مسائل است.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر عدالت در مزد‌بگیری وجود ندارد، افزود: کدام نماینده مجلس، وزیر و استاندار می‏‌تواند با یک‌میلیون تومان فرزند خود را دانشگاه بفرستد، برای درمان بیماری هزینه کند و زندگی خویش را بچرخاند.

رئیس کانون بازنشستگان استان مازندران خاطرنشان کرد: در حال حاضر دولت در این حوزه برنامه جدی دارد، دولت فعلی اهل سیاسی کاری نیست و اعتقاد به خدمت دارد، باید به دولت در این زمینه کمک کرد.

وی با اعلام اینکه طرح درمان رایگان برای مردم توسط امام راحل مطرح و رهبر انقلاب اسلامی ایران تاکید و در قانون اساسی به آن اشاره شد، افزود: این موارد نه تنها رعایت نشد بلکه در حال حاضر مردم چهار نوع حق بیمه پرداخت می‎کنند.

دریابیگی یادآور شد: یکی از مواردی که مورد درخواست بازنشستگان است بحث همسان‌سازی حقوق و مزایا است و پرداختی‌ها مطابق با تورم است، متولیان و دست‌اندرکاران باید بدانند که تورم باعث مرگ فقرا و جشن اغنیا و ثروتمندان است.

منبع : kanoone-ali.ir//000117

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار