ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

همکاری مجلس و دولت برای بازپس‌گیری لایحه اصلاح قانون کار :

0

در نامه مشترک نهادهای کارگری شهر‌ری مطرح شد:

همکاری مجلس و دولت برای بازپس‌گیری لایحه اصلا ح قانون کار.

ایلنا: جمعی از کارگران شهر ری در نامه‌ای سرگشاده از نمایندگان مجلس و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستند تا از بررسی لایحه اصلاح قانون کار جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا  این نامه از سوی نهادهای صنفی شهری و به صورت همزمان خطاب به «سهیلا جلودار زاده» و «علیرضا محجوب»  از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشته شده است.در قسمت ابتدایی این نامه آمده است: از آنجایی که حمایت از نیروی کار وظیفه ذاتی تشکل‌های کارگری است، حسب وظیفه صنفی و تشکیلاتی که برعهده داریم مخالفت خود را با تغییر و اصلاح یکسویه قانون کار در جهت زیان منافع کارگران اعلام می‌کنیم.

نویسندگان در دنباله این نامه با یادآوری اینکه قانون کار سال ۶۸ یکی از مترقی‌ترین مقررات کار در دنیا محسوب می‌شود، از مخاطبان خود در دولت و مجلس خواسته‌اند تا در راستای حمایت از تولید داخلی پشتیبانی خود را از نیروی کار اعلام کنند تا از این طریق جامعه کارگری با احساس آسودگی به فعالیت مولد خود در محیط‌های صنعتی ادامه دهد.

نامه مذکور به صورت مشترک از سوی اعضای شوراهای اسلامی کار، نمایندگان کارگر، انجمن صنفی کارگری و کانون کارگران بازنشسته مستقر در شهر ری نوشته شده است.

منبع : http://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار