ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

همسان سازی حقوق و برقراری بیمه تکمیلی از انتظارات بازنشستگان است:

0
رییس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی:

همسان سازی حقوق و برقراری بیمه تکمیلی از انتظارات بازنشستگان است

رییس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی گفت: همسان سازی حقوق و برقراری بیمه تکمیلی به عنوان انتظارات مهم بازنشستگان، مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی اصغر بیات در مراسم بزرگ پیاده روی بازنشستگان و تقدیر از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سازمان تامین اجتماعی در پارک آب و آتش گفت: از سال ٨٨ موضوع همسان سازی حقوق از سوی بازنشستگان مطرح شده است و انتظار داریم برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی هم اجرا شود.
وی با بیان اینکه امیدواریم منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان این سازمان ار سوی دولت یا تامین اجتماعی تامین شود، گفت: با وجود همه پیشرفت ها در بخش درمان این سازمان، باید موضوع بیمه تکمیلی بازنشستگان به عنوان یک ضرورت مدنظر مسوولان باشد.
بیات ادامه داد: بیمه تکمیلی یک ضرورت برای بازنشستگان است و اول آذرماه امسال این بیمه پایان می یابد که امیدوارم در انعقاد قرارداد جدید به ما کمک کنید.
وی خاطرنشان کرد؛ با توجه به اینکه حق بیمه هرساله گران می شود و بازنشستگان توان پرداخت هزینه های درمانی را ندارند، امیدواریم موضوع بیمه تکمیلی بازنشستگان از دولت پیگیری شود.
رییس کانون عالی بازنشستگان گفت: پیشنهاد می کنم یک تیم کارشناسی برای بررسی از وضعیت موجود پرداختی بازنشستگان صورت گیرد. مجلس شورای اسلامی این فعالیت را انجام داده است و انتظار داریم دولت هم این کار را انجام دهد.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/32407/2/32407.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار