ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

پیاده روی بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار می شود:

0
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛

پیاده روی بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار می شود.

به مناسبت ٢۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، پیاده روی بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی؛ فردا ششم شهریور در تهران و سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش اداه کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در مراسم پیاده روی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در تهران، جمعی از مدیران ارشد وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مسئولان کانون های بازنشستگان و بازنشستگان و مستمری بگیران این استان حضور دارند.
ترویج ورزش و ایجاد نشاط و شادابی در میان بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و برگزاری المپیاد ورزشی از جمله برنامه های مهم این سازمان است که در قالب طرح نسیم سلامت از سوی این سازمان برای بازنشستگان و مستمری بگیران اجرا می شود.
گفتنی است، همزمان با مراسم پیاده روی بازنشستگان در تهران، از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سازمان تامین اجتماعی تقدیر و تجلیل به عمل می آید و همچنین از کتاب خاطرات بازنشستگان نیز رونمایی می شود.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/32368/2/32368.html

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی