ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

هشدار انجمن واردکنندگان برنج نسبت به واردات در فصل ممنوعه:

0

هشدار انجمن واردکنندگان برنج نسبت به واردات در فصل ممنوعه/ حجتی مسیر رانت ۲ شرکت بزرگ را ببندد + سند.

انجمن واردکنندگان برنج ایران در نامه‌ای خطاب به وزیر جهادکشاورزی خواستار رعایت ممنوعیت واردات برنج از سوی همه واردکنندگان شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران خبرگزاری تسنیم (پویا)، انجمن واردکنندگان برنج ایران در نامه‌ای خطاب به حجتی وزیر جهاد کشاورزی در تاریخ ۲۸ تیرماه نسبت به واردات برنج هندی در فصل برداشت برنج داخلی هشدار داد.

این نامه دو روز قبل از آغاز فصل ممنوعیت واردات برنج صادر شده و در آن نسبت به خرید برنج از کشور هندوستان و واردات آن در ماههایی که ممنوعیت واردات برنج اعمال می‌شود به وزیر جهاد کشاورزی هشدار داده شده است.

رئیس انجمن واردکنندگان برنج  تصریح کرده است که دو شرکت اقدام به خرید برنج از کشور هندوستان نموده‌اند و قصد دارند محموله‌های برنج  را وارد کشور کنند.

وی در این نامه احتمال داده است که شرکتهای واردکننده از طریق پیگیری موضوع از دیوان عدالت اداری، خواستار لغو بخشنامه ممنوعیت واردات شوند.

منبع : http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/06/24/1186591

شناسه خبر: ۱۱۸۶۵۹۱ سرویس: اقتصادی

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir https://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
رفتن به نوار ابزار