ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

۳ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف می‌شوند:

0

مشاور وزیر تعاون در اردبیل:

۳ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف می‌شوند.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال پیش‌بینی شده است ۳ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رضا شریعت صبح امروز در همایش سراسری توانمندسازی و آموزش منابع انسانی در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی وزارت تعاون، کار و وفاه اجتماعی شناسایی افراد مستحق یارانه در کشور است که با پیش بینی‌های انجام شده امسال ۳ میلیون نفر از لیست یارانه‌بگیران حذف می‌شوند که در این زمینه برنامه‌ اساسی توسط دولت یازدهم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف شدند، گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده ۲۴ میلیون یارانه‌بگیر در کشور حذف می‌شوند که امسال پیش‌بینی شده بتوانیم ۳ میلیون نفر را از لیست یارانه‌بگیران حذف کنیم.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با حذف ۳ میلیون یارانه‌بگیر در سال گذشته شکایت‌هایی از طرف این اقشار به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه شده بود، افزود: در این زمینه بررسی‌های لازم و اساسی توسط کارشناسان وزارت انجام شد و دلایل حذف این یارانه‌بگیران به آنها اعلام شد.

شریعت تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با برنامه‌ریزی اساسی در صدد است که بتواند افرادی را که نیازی به یارانه ندارند شناسایی کرده و از لیست یارانه‌بگیران حذف کند که در این زمینه بعد از فعالیت دولت یازدهم اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با اشاره به برخی فیش‌های حقوقی نجومی و نامتعارف در کشور بیان کرد: فیش‌های حقوقی مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سایت این وزارت درج شده و از این طریق وزارت تعاون فیش‌های حقوقی مدیران خود را شفاف‌سازی کرده است.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: سلامت اداری و برخورد با فساد اداری یکی از اولویت‌های اساسی است و در این زمینه بازرسی و نظارت مستمری بر عملکرد ادارات در کشور وجود دارد و با هر گونه فساد اداری توسط دستگاه‌های مربوطه با جدیت برخورد می‌شود.

منبع : http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/06/17/1180628/3-

شناسه خبر: ۱۱۸۰۶۲۸ سرویس: استانها

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی