ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

دوشغله‌ها ترک کار می‌شوند:

0
رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

دوشغله‌ها ترک کار می‌شوند/ رسیدگی به فیش‌های حقوقی.

بوشهر – رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: دوشغله‌های دستگاه‌های اجرایی شناسایی، ساماندهی و تبدیل به یک شغله می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر سراج ظهر یکشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از راهکارهای مناسب برای رفع مشکل بیکاری در کشور، ساماندهی دو شغله‌ها است که در این زمینه اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

وی از ارسال نامه‌هایی به روسای سه قوه برای ترک کار افراد دو شغله خبر داد و اضافه کرد: شاهد استقبال قوا از این برنامه هستیم و در آینده در سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف شاهد حضور دوشغله‌ها نخواهیم بود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه تبدیل دوشغله‌ها به یک شغله نقش مهمی در کاهش مشکل بیکاری دارد، اضافه کرد: بکارگیری مجدد بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی از مرداد ماه امسال ممنوع شده است.

وی با اشاره به اینکه وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها نیز نمی‌توانند تقاضایی در این زمینه داشته باشند، ادامه داد: داشتن مقام و یا آزاده و جانباز بودن از استثناهای این برنامه است و بازنشسته‌های شاغل در ادارات نیز مرخص خواهند شد.

سراج با اشاره به کشف نخستین حقوق‌های نجومی در بیمه و یکی از برنک‌های نیمه خصوصی، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.

وی افزود: با این پیگیری‌ها مشخص شد که ۲۳۴ میلیون تومان به حساب وی واریز شده است که ادعا شد این مبلغ مربوط به معوقات است و تا دو روز آینده گزارش نهایی آن ارسال می شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به مشکلاتی که شاغلان دارای تابعیت مضاعف برای دستگاه‌های اجرایی ایجاد می‌کنند، ادامه داد: اغلب متهمان و مجرمانی که از کشور فرار کردند دارای تابعیت مضاعف بوده‌اند و این افراد از دستگاه‌های اجرایی ترخیص می‌شوند.

وی بیان کرد: این افراد به علت داشتن تابعیت مضاعف به راحتی فساد می‌کنند و سپس اقدام به فرار می‌کنند و شاهد مشکلات زیادی برای برگداندن آنها به کشور هستیم.

سراج از تلاش برای برگرداندن ایرانیان زندانی در دیگر کشورها خبر داد و افزود: تلاش می‌شود تا افرادی که اموال کشور را غارت کرده اند به کشور بازگردند.

منبع : http://www.mehrnews.com/news/3760678

شناسهٔ خبر: ۳۷۶۰۶۷۸ –

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار