ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مسئولین فکر پیری و ناکارآمدی نسل آینده باشند :

0
نماینده مجلس در گفتگو با «بسیج»:
حاتمیان گفت: در خصوص سیاست های افزایش جمعیتی کاری از دولت مشاهده نکردم به هرحال کاهش جمعیت پیامدهایی خواهد داشت که ناکارآمدی و پیری جامعه از جمله آنها است.

عبدالله حاتمیان، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج، با اشاره به نقش سیاست های دولت در کاهش آمار زاد و ولد گفت: گذشته در سیاست کاهش جمعیت برنامه های دولت های قبل تأثیرگذار بود به گونه ای که مردم لذت فرزند کم را چشیدند و بعد خطر کمبود جمعیت و پیری شدن جمعیت مطرح شد و مسئولین آگاه شدند اما مردم در تمایل اولیه ماندند چون خانواده ها وقتی به یک آرامشی عادت کردند از آن عقب نشینی نمی کنند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: البته مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی نیز در این زمینه مؤثر است ولی در گذشته نیز مشکلات اقتصادی بیشتر از امروز بود اما شاهد جمعیت بالایی از مردم بودیم.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص سیاست های افزایش جمعیتی کاری از دولت مشاهده نکردم و تنها یک سری محدودیت هایی در حوزه بهداشت اعمال کردند به هرحال کاهش جمعیت پیامدهایی خواهد داشت که ناکارآمدی و پیری جامعه از جمله آنها است.

منبع : http://basijnews.ir/fa/news/8738672

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی