ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

اهدای تابلوی «ذخیره انقلاب» به سخنگوی دولت + عکس:

0

دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی به تسنیم خبر داد:

اهدای تابلوی «ذخیره انقلاب» به سخنگوی دولت + عکس.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از اهدای تابلوی شهید رجب محمدزاده معروف به بابارجب با عنوان «ذخیره انقلاب» به نوبخت خبر داد.

محمدامین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در واکنش به اطلاق لفظ «ذخیره انقلاب» به یکی از صاحبان فیشهای نجومی گفت: یکی از عادات ناپسند دولت یازدهم سوء استفاده از فرهنگ واژگان ارزشمند انقلاب اسلامی و تحریف در معنای آنهاست، دولت محترم باید متوجه عواقب استفاده نابه‌جا و اطلاق پرهزینه برخی مفاهیم و نسبت دادن آن به افراد مسئله‌دار باشد.

وی با اشاره به هدیه‌ای که توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به نوبخت اهدا می‌شود، تصریح کرد: طرح این تابلو تصویری از «جانباز شهید رجب محمدزاده» است و اگر امروز افرادی می‌توانند بر کرسی مسئولیت تکیه زده و به قول آقایان از سفره انقلاب بهره ببرند، به خاطر قربانی شدن بابارجبها و کسانی‌اند که زندگی خود را وقف انقلاب اسلامی کرده‌اند. بدون شک مصادره  تمامی ارزشهایی که اعتلای آنها مدیون زنان و مردانی همچون بابا رجبها است، به نفع یک جریان سیاسی، ظلمی آشکار در حق شهدا و جانبازان  است.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن محکوم‌کردن اقدامات شعاری دولت در برخورد با پدیده حقوقهای نجومی گفت: تکلیف دولت با این پدیده هنوز مشخص نیست و به جای ایستادن در مقام پاسخگویی خود به عنوان معترض ظاهر می‌شود، قطعاً مسائلی از این دست با بیانیه‌های تشریفاتی از سوی دولت حل نمی‌شود و متاسفانه در دولت محترم با یک پدیده عظیم ویژه خواری مواجه هستیم.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: از خداوند متعال برای روح بلند شهید رجب محمدزاده آرزوی علو درجات را داریم و شهادت ایشان را به عموم ملت انقلابی ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌کنیم. مطمئنا جوانان این مرز و بوم به مدد خدای متعال اجازه پایمال شدن و هدر رفتن ثمره تلاش این بزرگمردان را نمی‌دهند.

سلیمی در پایان افزود: از طرح این تابلو امروز رونمایی شده و روز چهارشنبه(۲۰ مردادماه) توسط گروهی از دانشجویان به نهاد ریاست جمهوری ارسال می‌شود.

 

تصویر «جانباز شهید رجب محمدزاده»

منبع : http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/05/18/1152166

شناسه خبر: ۱۱۵۲۱۶۶ سرویس: سیاسی

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار