ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

مسئله حقوق نجومی مدیران غیرقابل هضم و فراتر از تأسف است:

0

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان:

مسئله حقوق نجومی مدیران غیرقابل هضم و فراتر از تأسف است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری حقوق نجومی مدیران را فراتر از تاسف دانست و گفت: حتی تعداد کم آنها نیز در جامعه اسلامی زیاد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, آیت الله رضا رمضانی صبح امروز در نشستی که با حضور جمعی از فعالان مذهبی رشت برگزار شد اظهار داشت: باید مکتب انتظار و هدف از انتظار را بشناسیم و فرهنگ انتظار در جامعه تجلی کند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دولت امام زمان (عج) دولتی مبتنی بر معرفت, عقلانیت و معنویت است و توجه به معنویت در چنین دولتی به اوج خود می‌رسد.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه امام زمان (عج) به‌دنبال عدالت است اظهار کرد: عدالت یک امر فطری است و دولت امام زمان (عج) یک دولت فطری و مبتنی بر اخلاق است و همه به آن حضرت عشق می‌ورزند.

وی با بیان اینکه امروز در صحنه، کار سختی را پیش رو داریم بیان کرد: بعضی‌ها احساس می‌کنند که مسئولیتی ندارند در حالی‌ که مسئولیت‌ها روز به روز سخت تر می‌شود و امروز نیازمند غیرت, عشق و ارادت نسبت به امام زمان (عج) هستیم.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه امام علی (ع) به مالک می‌فرماید که نباید فاصله‌ای میان مردم و حاکمیت به‌وجود بیاید گفت: نامه‌های امام علی(ع) به مالک اشتر درسنامه مدیریتی است و امروزه به این درسنامه مدیریتی نیازمندیم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نظام ما یک نظام مردم سالاری دینی است اظهار کرد: بعضی از مسئولان بدون مطالعه درسنامه مدیریتی امام علی (ع) به مسئولیت می‌رسند.

وی مسئله حقوق نجومی مدیران را غیرقابل هضم و بالاتر از تاسف عنوان کرد و گفت: حتی کم بودن افرادی که حقوق نجومی در دولت اسلامی می‌گیرند نیز باز هم زیاد است و نباید به این شکل خیانت کنند.

آیت الله رمضانی با تاکید بر اینکه برخی از روایات در مورد امام زمان (عج) جعل شده و ساختگی است بیان کرد: در برخی از روایات مطرح شده که هدف از دولت امام زمان (عج) برای انتقام و کشتار است و امام را خشن ترین فرد معرفی می‌کنند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه از محمدبن علی کوفی ۳۰ روایت دروغ در مورد امام زمان (عج) نقل شده است اظهار کرد: یکی از شاگردان امام صادق (ع) در مورد او می‌گوید که او فردی کذاب است.

وی با بیان اینکه فرضیه دوم، هدف از تشکیل دولت امام زمان (عج) را سلطه فیزیکی معرفی می‌کند مطرح کرد: هدف اصلی از تشکیل حکومت حضرت ولی عصر (عج) فراهم کردن بستر لازم برای کمال‌جویی و عبودیت است و دولت امام زمان (عج) دولتی مبتنی بر امنیت است.

منبع : http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/05/01/1136759

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار