ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

به جای رو کردن فیش‌ها قانون را اصلاح کنید:

0

یک مقام مسئول کارگری:

به جای رو کردن فیش‌ها قانون را اصلاح کنید.

نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید: به جای رو کردن فیش‌های حقوقی، باید قوانین و آیین‌نامه‌هایی که اجازه تعریف و تعیین چنین حقوق‌هایی را داده اصلاح و بازنگری شود.

ابوالفضل فتح الهی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: اتفاقی که بعد از جریان فیش‌های حقوقی نجومی باید بیفتد، این نیست که فیش‌های حقوقی افراد و دریافتی آنها رو شود بلکه باید به سمت اصلاح قوانین رفت و آیین نامه‌های قانون مدیریت خدمات کشوری و قوانین حقوقی جاری در این زمینه را بازنگری و اصلاح کرد.

وی با بیان اینکه در کشورهای دیگر بر اساس میزان توانایی، تبحّر و تخصص افراد به آنها حقوق داده می‌شود، گفت: در کشور ما برخی افراد بر اساس ارتباطاتی که دارند و توانایی در استفاده از رانت به نفع خود، حقوق‌های بالا می‌گیرند.

به اعتقاد فتح الهی، در هر سازمان باید سیستم پرداخت دستمزد تعریف شود و بر اساس شایستگی‌ها، ‌توانمندی‌ها و تخصص افراد به آنها حقوق و مزایا پرداخت شود، نه آنکه به واسطه برخی ارتباطات با حوزه مقامات، دریافتی بالایی داشته باشند.

نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران در عین حال با اشاره به تعیین سقف حقوق و دستمزد دستگاهها در هیات وزیران، این اقدام دولت را گام مثبتی در جهت اصلاح حقوق های نجومی دانست و تاکید کرد: باید برای آن دسته افراد متخصصی که وجودشان در یک سازمان یا اداره لازم و مفید است حقوق مناسبی در نظر گرفت، اما وقتی فرد کار بزرگی انجام نمی‌دهد یا تخصصی بالایی ندارد، نمی‌تواند انتظار دریافتی بالایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: در جریان تعیین دستمزد، نمایندگان کارگران برای ۱۰۰ هزار تومان افزایش حقوق، ماهها، هفته‌ها و ساعتها با کارفرمایان چانه‌زنی می‌کنند، در حالی که با حقوق نجومی یک مدیرعامل صدها کارگر می‌توانند مشغول کار شوند یا برای یک کارخانه مواد اولیه و دستگاههای نو خریداری شود.

منبع : http://www.isna.ir/news/95040117605

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار