ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

ضرورت پیش‌بینی طلب تامین اجتماعی در متمم بودجه :

0

نماینده تهران در مجلس تاکید کرد؛

ضرورت پیش‌بینی طلب تامین اجتماعی در متمم بودجه

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: عملکرد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکنون در جهت حراست از استقلال سازمان تامین اجتماعی بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب که در اجتماع صنفی صبح امروز گروهی از کارگران بیمه شده سازمان تامین اجتماعی در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی با تقدیر از عملکرد علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: عملکرد آقای ربیعی در مجموع مثبت بوده است.

دبیرکل خانه کارگر ادامه داد: در چنین شرایطی دولت باید سهم سازمان تامین اجتماعی را در متمم بودجه ۹۵ در نظر بگیرد.

وی تاکید کرد: این مبلغ بخشی از بدهی انباشته شده دولت به سازمان تامین اجتماعی است که در راستای ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه شدگان این سازمان هزینه می‌شود.

همچنین در ادامه این تجمع نادر قاضی‌پور نماینده حوزه ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در جمع معترضان بر ضرورت توجه به خواسته‌های بیمه شدگان این سازمان تاکید کرد.

وی در عین حال خواستار برداشته شدن سهمیه بیمه کارگران ساختمانی شد و گفت: این گروه از کارگران در تمام ایام سال کار نمی‌کنند بنابر این اعمال سهمیه در مورد آن‌ها بی‌انصافی است.

از سوی دیگر سهیلا جلودارزاده دیگر نماینده حوزه انتخابیه تهران در مجلس شورای اسلامی در جمع تجمع کنندگان به موضوع حقوق‌های بالای مدیران در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: حقوق‌های نجومی موجب شده تا کارگران و بازنشستگان به حاشیه بروند و فقیر‌تر بشوند.

وی همچنین در خصوص ادامه حضور مدیران سازمان تامین اجتماعی دولت گذشته هشدار داد و افزود: این مدیران باید هرچه سریع‌تر کنار بروند زیرا عملکرد آن‌ها نشان داده که دلسوز بازنشستگان نیستند و تنها حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند.

وی در خصوص هزینه‌های سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: هزینه‌های سازمان تامین اجتماعی باید به حداقل تقلیل پیدا کند زیرا شاهد هستیم که یک مدیر تا چه اندازه در این سازمان حقوق می‌گیرد و بازنشستگان تا چه اندازه.

جلودارزاده در بخش دیگری از سخنان خود خواستار افزایش حقوق و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان شد و افزود: با هماهنگ‌سازی حقوق‌های بازنشستگان، عدالت در توزیع ثروت بین آن‌ها محقق می‌شود.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی