ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

کدام مدیران نجومی تاکنون یک مشکل اقتصادی را حل کرده‌اند؟

0

یک اقتصاددان در گفتگو با «بسیج»:

کدام مدیران نجومی تاکنون یک مشکل اقتصادی را حل کرده‌اند؟

علیرضا معینی با بیان اینکه مدیر با حقوق نجومی گره گشایی از نظام جمهوری اسلامی نخواهد کرد افزود: مسوولی که درصدد این است تا به مردم خدمترسانی کند قطعا به دنبال کسب درآمد شخصی نخواهد بود.

علیرضا معینی اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: ماجرای فیش های نجومی مدیران مساله بارزی است که مسببان آن روی خطوط قرمز جمهوری اسلامی پا گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه مدیر با حقوق نجومی گره گشایی از مشکلات نظام جمهوری اسلامی نباز نخواهند کرد افزود:  مسوولی که درصدد این است تا به مردم خدمترسانی کند قطعا به دنبال کسب درآمد شخصی نخواهد بود.

معینی بیان داشت: مدیرانی که فیش نجومی می گیرند برای نظام اسلامی هزینه تراشی می کنند و چنین مدیران با توقع و پر هزینه نمی توانند کار مثبت مدیریتی را انجام دهند.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: در عرصه های مختلف سیاسی و اقتصادی که روبرو بودیم مدیرانی توانستند مسیر پیشرفت و توسعه را طی کنند که روحیه بسیجی، حزب اللهی داشتند و با قناعت توانستند خدمات و اقدامات بزرگی را انجام دهند.

این اقتصاددان در پایان افزود: مدیران با حقوق ده ها میلیونی یادآور مدیران فتنه ۸۸ هستند که با صدها میلیون در جبهه ناحق فعالیت های زیادی علیه نظام اسلامی کردند.

منبع : http://basijnews.ir/fa/news/8708373

کد خبر: ۸۷۰۸۳۷۳

تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۵- ۳۳: ۱۰

اقتصادی » اقتصاد کلان و بودجه

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار