ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

غارتگران بیت‌المال اموال ۸۰ میلیون نفر را دزدیده‌اند:

0
آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه گفت: غارتگر بیت‌المال مال ۸۰ میلیون نفر را دزدیده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله موحدی‌کرمانی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به حقوق‌های نامتعارف برخی مدیران دولتی اظهار داشت: مسئولین و مردم باید بدانند که این ثروت بیت‌المال که در کشور وجود دارد مانند خونی در بدن است که باید به تمام اعضا برسد. اگر این خون به عضوی نرسد، آن عضو یا فلج شده یا به کلی از بین می‌رود.

وی افزود: اگر می‌خواهیم روی پای خود بایستیم باید اقتصاد سالم داشته باشیم و برای همین بایستی سرمایه‌ها به درستی به کار گرفته شود.

آیت‌الله موحدی کرمانی با بیان اینکه برخی‌ها گمان می‌کنند بیت‌المال صاحب ندارد و هرچه بتوانند و با هر عنوانی از بیت‌المال برداشت کنند، اشکالی ندارد و زرنگی است، گفت: همانطور که ما به خود اجازه نمی‌دهیم که دست در جیب دیگران بکنیم، این ریال‌ها، تومان‌ها و میلیون‌ها برای خودشان صاحب دارند، صاحب این‌ها ۸۰ میلیون نفر انسان است.

وی با تأکید بر اینکه غارت‌گر بیت‌المال باید بداند که واقعا یک دزد است که اموال ۸۰ میلیون نفر انسان را می‌دزد، تصریح کرد: حکومت علی (ع) ساقط نشد مگر به واسطه همین غارتگران. حضرت علی (ع) قصد داشت جلوی غارتگران را بگیرد اما آنها جنگ جمل را علیه ایشان به راه انداختند.

آیت‌الله موحدی کرمانی با بیان اینکه چنین غارتگری‌هایی ممکن است به سقوط یک حکومت بیانجامد گفت: به ما گزارش رسیده که ۹۵۰ نفر در این کشور غارتگری کرده‌اند و حقوقی بین ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان داشته‌اند. این‌ها مدیران بخش‌های بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی بودند. این‌ها کسانی هستند که مانند زالو به نظام چسبیده‌اند و دارند خون را می‌مکند و اجازه نمی‌دهند که این خون به مظلومین و محرومین برسد.

وی ادامه داد: به ما می‌گویند که بودجه نیست. چرا بودجه هست اما در کنار این بودجه‌های کلان، دزد فراوان هم هست.

آیت‌الله موحدی کرمانی با طرح این سوال که من نمی‌دانم در هنگام این غارت‌گری‌ها مسئولین مربوطه خواب بودند، گفت: فردی به نادرشاه گفت که اموال من را دزدیده‌اند نادر شاه به او گفت که آیا خواب بودی یا بیدار آن فرد گفت که من خواب بودم اما گمان می‌کردم که شما بیدارید.

وی اضافه کرد: مردم می‌گویند که انشاالله مسئولین بیدارند اما مسئولین خواب بودند که این همه غارتگری انجام شد؟

آیت‌الله موحدی کرمانی با اشاره به لزوم برخورد با چنین غارتگری‌هایی گفت: من به دولتمردان و تمامی مسئولین می‌گویم که مردم منتظرند که شما چه می‌کنید. مردم منتظر عمل شما هستند که آیا پول‌هایی را که این‌ها خورده‌اند به بیت‌المال بازگردانده می‌شود یا خیر. آیا خائنین به طور کامل از مسئولیت برکنار می‌شوند؟

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: ما از دولت و مسئولین انتظار داریم که نتیجه عمل به این بخشنامه‌ها را مشخص کنند و معین کنند که چقدر دزدیده شده و همچنین پول برگردانده شده به بیت‌المال مشخص شود.

وی با بیان اینکه انسان خائن نباید در حکومت اسلامی مسئولیتی داشته باشد اظهار داشت: ای آقایی که عضو هیئت مدیره هستید، چه هنری کرده‌ای که ۵۰ میلیون تومان حقوق گرفته‌ای؟ به اندازه‌ای که خدمت کرده‌ای پول بردار اما بقیه‌اش حرام است. ای بدبخت‌ها آیا فکر نمی‌کنید که قیامتی برپا می‌شود انشاالله که در همین دنیا هم رسوا می‌شوید.

آیت‌الله موحدی کرمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خطر تروریست در منطقه و جهان ابراز کرد: خطر تروریسم توسط آمریکا، انگلیس و صهیونیست‌ها به وجود آمده است. اصولا ریشه جنگ و ناامنی در منطقه و جهان در قدرت‌های استکباری و در رأس آن آمریکاست.
آنها می‌خواهند که مسئله فلسطین فراموش شده و در این میان اسرائیل نفس راحتی بکشد.

وی با تأکید بر اینکه استکبار به وجود آورنده تروریست است و از آن حمایت و ترویج می‌‌کند گفت: آنها منازعات سیاسی در کشورها را به جنگ داخلی و برادرکشی تبدیل می‌کنند و با کمک‌های مالی، تسلیحاتی و درآمدهای نامشروع نفتی افرادی را از مناطق مختلف به عراق و سوریه آورده تا انواع بدبختی‌ها و برادرکشی را به وجود بیاورند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در همین باره خاطر نشان کرد: امیدواریم که دنیا بیدار شده و خطر آمریکا را احساس کند و قیامی علیه این کشور و استکبار در دنیا به وجود بیاید و عمر آمریکا و همه همراهانش به سر بیاید.

منبع : http://www.yjc.ir/fa/news/5682615

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد ایرانی آباد و با رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم، برای همگان به ویژه بازدیدکنندگان این سایت اقتصادی سرافرازی ونیکبختی آرزو می نمایم. مالکیت سایت اقتصادی ایران برای محمدرضا عادلی مسبب کودهی محفوظ است. سایت اقتصادی ایران درسامانه ساماندهی سایتهای اینترنتی ایران به کدهای شامد: http://eghtesadi1.com به کدشامد: 1-1-750014-65-0-7 http://eghtesadiiran.comکدشامد: 4-0-65-750014-1-1 https://eghtesadi1.irکدشامد: 5-0-65-750014-1-1 http://eghtesadiiran.irکدشامد:6-0-65-750014-1-1 http://eghtesadionline.com کدشامد: 1-1-750014-65-0-8 ثبت گردیده است. انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. سایت اقتصادی ایران به نشانیهای: http://tarazmani.ir http://eghtesa3.ir http://ehteyaj.ir http://adeli16559.ir http://etabar.ir http://koudehi.ir http://mosabbeb.ir http://namooneh.ir http://namouneh.ir https://eghtesadi1.ir http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.com http://eghtesadiiran.com http://eghtesadionline.com قابل مشاهده است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران : محمدرضا عادلی مسبب کودهی

Comments are closed.

رفتن به نوار ابزار