ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

صدور احکام افزایش مستمری تا اواخر هفته به طول می‌انجامد:

0

افزایش فروردین ماه هنوز به شعب ابلاغ نشده است.

نرم افزاری که بر مبنای آن احکام اعمال افزایش مستمری‌ها در سال ۱۴۰۰ صادر می‌شود، هنوز تکمیل نشده و به نظر نمی‌رسد که ابلاغ پرداخت مستمری‌های جدید و مبلغ متناسب‌سازی از امروز اجرا شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از قرار معلوم نرم افزاری که بر مبنای آن احکام اعمال افزایش مستمری‌ها در سال ۱۴۰۰ صادر می‌شود، هنوز تکمیل نشده است به همین دلیل به نظر نمی‌رسد که ابلاغ پرداخت مستمری‌های جدید و مبلغ متناسب‌سازی از امروز اجرایی شود و اتمام کار تا روز نوزدهم یا بیستم فروردین زمان می‌برد و پس از آن با در نظر گرفتن جدول حرف الفبا پرداخت از سوی شعب تامین اجتماعی آغاز می‌شود.

امروز (دوشنبه/۱۶ فروردین) علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران، ابراز امیدواری کرد که احکام مربوط به فرودین ماه تا روز بیستم صادر شوند.

این در حالی است که روز شنبه (۱۴ فروردین) مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که ورژن نهایی احکام تا روز یکشنبه آماده و روز دوشنبه صادر می‌شود.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی