ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

فراکسیون کارگری مجلس پشتیبان بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی است:

0

بابایی:

فراکسیون کارگری مجلس پشتیبان بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی است.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، حمایت همه‌جانبه این فراکسیون را از بیمه‌شدگان، بازنشستگان و سازمان تأمین اجتماعی جهت تحقق عدالت اجتماعی اعلام نمود.

به گزارش ایلنا، جلسه ماهیانه مسئولین شعب خانه‌های کارگر مازندران با حضور نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دریابیگی، دبیر اجرائی خانه کارگر به اهمیت خدمات دهی به جامعه کارگری اشاره کرد و گفت: از اول مرداد سال ۹۹ یکی از خواسته‌های بحق جامعه بازنشستگی در خصوص همسان‌سازی حقوق بازنشستگان توسط سازمان تأمین اجتماعی با دارا بودن نقاط ضعف و قدرت اجرا شد.

وی گفت: سازمان تأمین اجتماعی متعلق به جامعه کارگری و بازنشستگی بوده و هر گونه تصمیمی در خصوص ساختار اداری و مالی سازمان باید نظرات دلسوزان واقعی جامعه کارگری و بازنشستگی و تحقق سه جانبه گرائی کامل، اجرا شود.

در ادامه علی بابائی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود گفت: سازمان تأمین اجتماعی متعلق به ۴۵ میلیون بیمه شده تأمین اجتماعی بوده، هدایت و حمایت و تنظیم قوانین برای این سازمان، می بایستی با هماهنگی دلسوزان و صاحبان اصلی سازمان اتخاذ و اجرائی شود.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی که برای کمک به فقرا در مجلس در حال تدوین و تصویب است، می‌بایستی منتج به تقویت تأمین اجتماعی، رفع مشکلات بیمه شدگان و بازنشستگان، اجرا و عدالت اجتماعی در چارچوب قوانین و برنامه‌های بالا دستی یعنی قانون اساسی و برنامه ششم توسعه باشد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان؛ حمایت همه جانبه کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی جهت تحقق عدالت اجتماعی را اعلام کرد و گفت: دولت از سال ۱۳۵۴ تا به امروز با تصویب قوانین مختلف که همه آنان دلسوزانه بوده، به سازمان تأمین اجتماعی بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان بدهکار است و باید تلاش شود تا از تضعیف حقوق سازمان تأمین اجتماعی و بیمه شدگان جلوگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: ما ضمن قدردانی از زحمات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان نسبت به اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، خواهان رفع مشکلات این قانون و رضایتمندی بهتر و بیشتر بازنشستگان عزیز سازمان تأمین اجتماعی هستیم.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی