ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

سود کلان کم فروشی اینترنت در جیب اپراتورهای همراه:

0
حسینی قطب آبادی مطرح کرد،
سود کلان کم فروشی اینترنت در جیب اپراتورهای همراه.
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید برخی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت از کم فروشی، سودهای کلان به جیب می زنند، بنابراین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید بر نحوه ارائه خدمات شرکت‌های اپراتور اینترنت همراه نظارت داشته باشد.

مصطفی رضا حسینی قطب آبادی عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت شفاف‌سازی نحوه محاسبه بسته‌های اینترنت همراه، گفت: از آنجایی که اینترنت یکی از نیازهای اساسی خانواده‌ها در شرایط کنونی است و یکی از خدماتی است که باید در سبد هزینه خانواده‌ها لحاظ شود؛ باید نحوه محاسبه حجم اینترنت و هزینه بسته‌های اینترنتی برای مردم شفاف توضیح داده شود، زیرا در حال حاضر مردم از بسته‌های اینترنتی ارائه شده از سوی اپراتورهای همراه گلایه مند هستند.

اعتراض مردم به نحوه محاسبه هزینه بسته های اینترنت همراه

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراض مردم به نحوه محاسبه هزینه بسته های اینترنت همراه، یادرآور شد: از آنجایی که بسیاری از این افراد به نهادهای نظارتی مراجعه کرده و  نسبت به وضعیت این بسته ها اعتراض کردند، پس از بررسی ها مشخص شد که اپراتورها در ارائه خدمات به مشتریان کوتاهی می کنند، حال این سوال ایجاد می شود که چند نفر از مشتریان موضوع کم فروشی اینرنت را پیگیری کرده و به دنبال احقاق حقوق خود هستند.

برخی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت به دلیل کم فروشی سودهای کلان به جیب می زنند

وی با بیان اینکه برخی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت از کم فروشی سودهای کلان به جیب می زنند، افزود: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید بر نحوه ارائه خدمات شرکت‌های اپراتور اینترنت همراه نظارت داشته باشد، چراکه در صورت کم فروشی در این شرکت‌ها، مردم متوجه نمی شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه مجلس یازدهم باید با دقت بر نحوه ارائه اینترنت به مردم و محتوای فضای مجازی نظارت داشته باشد، اظهار کرد: کمیسیون صنایع و معادن به موضوع ساماندهی اینترنت ورود کرده و طرحی را برای نظم بخشیدن به فضای مجازی و اینترنت در دستورکار خود قرار می دهد.

منبع : https://www.icana.ir/Fa/News/449451

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی