ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

جاماندگان سهام عدالت، گوش به زنگ باشند:

0

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از طرح ۲ فوریتی نمایندگان درباره جاماندگان سهام عدالت خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدرضا پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از تدوین طرح دو فوریتی درباره جاماندگان دریافت کننده سهام عدالت در مجلس خبر داد و گفت: این طرح اعلام وصول شده و پس از تشکیل کمیسیون‌ها به کمیسیون مربوطه برای بررسی بیشتر برگردانده خواهد شد.

او با اعلام اینکه در طرح یاد شده، برای افرادی که از دریافت سهام عدالت در سال ۸۵ جامانده‌اند و یا پس از آن مشمول دریافت شده‌اند، بند‌هایی آورده شده است، افزود: در این طرح پیش بینی شده از ۵۰ درصد سهام دولت و یا واگذاری شرکت‌های جدید به مشمولان سهام عدالت داده شود.


بیشتر بخوانید:ممنوعیت خرید وفروش وکالتی سهام عدالت


پور ابراهیمی تصریح کرد: سعی خواهیم کرد تا یک ماه آینده، افرادی که از دریافت سهام عدالت جامانده‌اند را در مجلس تعیین تکلیف کنیم.

او با بیان اینکه این طرح دارای ۸ بند و چند تبصره است، بیان کرد: البته این طرح در ۲ بخش، ساماندهی وضعیت موجود دارندگان سهام عدالت و ساماندهی افرادی که از دریافت این سهام جامانده‌اند، تدوین شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید ساماندهی درباره سهام عدالت در مجلس انجام شود، تصریح کرد: از طریق این اقدام مجلس، هم مشکلات بازار سرمایه کاهش پیدا می‌کند و هم واگذاری‌ها بهتر انجام می‌شود.

منبع : https://www.yjc.ir/fa/news/7378557

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی