ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

به محض پرداخت طلب تامین اجتماعی همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان اجرا می‌شود:

0

علیرضا محجوب:

به محض پرداخت طلب تامین اجتماعی همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان اجرا می‌شود .

دبیرکل خانه کارگر گفت: بر اساس توافق حاصل شده دولت قرار است ۲۵ هزار میلیارد از طلب تامین اجتماعی را بپردازد که به محض این پرداخت همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان هم اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب در جشن بزرگداشت پیروزی انقلاب با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و به ویژه کارگران با اعتصابات خود نقش مهمی در این انقلاب داشته‌اند، گفت: بسیاری از کسانی که آن روزها اعتصابات کارگری را برگزار کردند، امروز به کسوت بازنشستگی درآمده‌اند. باید به این افراد توجه ویژه‌ای داشت.

او عنوان کرد: یکی از بحث‌های مهم این روزها در رابطه با بازنشستگان بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است که وعده‌هایی برای عملیاتی شدن آن داده شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره بدهی سازمان تامین اجتماعی از دولت، گفت: بر اساس توافق حاصل شده دولت قرار است ۲۵ هزار میلیارد از این بدهی را بپردازد که به محض پرداخت همسان‌سازی‌ حقوق بازنشستگان هم اجرا می‌شود.

او در رابطه با فرمول همسان‌سازی‌ عنوان کرد: همسان‌سازی‌ بر اساس فرمولی صورت می‌گیرد که کانون بازنشستگان تهیه کرده است. بر اساس این فرمول مقداری به پایه حقوق اضافه شده و بعد همسان‌سازی‌ گروه‌های مختلف بازنشستگان اجرا می‌شود.

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی