ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

پرداخت یارانه معیشتی به ۶۰ میلیون نفر راستی آزمایی می شود؟

0
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص‌هایی برای پرداخت یارانه‌های معیشتی اعلام شد و امروز افرادی به ما مراجعه می‌کنند که نیازمند دریافت این نوع یارانه هستند اما دریافت نمی‌کنند مشخص است که ما باید به این موضوع رسیدگی کنیم.

بهرام پارسایی  نماینده مجلس در گفتگو با ایلنا گفت :  به ۶۰ میلیون نفر یارانه معیشتی داده می‌شود اما مسلما انجام نمی‌شود. با کمیسیون اصل نود، سازمان برنامه و بودجه و دیوان محاسبات و وزارت رفاه مکاتبه کردیم که این مبلغی که می‌گویند به ۶۰ میلیون پرداخت شده است باید راستی آزمایی شود.

پارسایی تاکید کرد: شاخص‌هایی برای پرداخت یارانه‌های معیشتی اعلام شد و امروز افرادی به ما مراجعه می‌کنند که نیازمند دریافت این نوع یارانه هستند اما دریافت نمی‌کنند مشخص است که ما باید به این موضوع رسیدگی کنیم.

وی ادامه داد: موضوع دیگر این بود که گفتند افزایش قیمت بنزین منجر به افزایش تورم و قیمت نشود، اما شاهد بودیم هم تورم افزایش پیدا کرد و هم قیمت‌ها افزایش پیدا کرد؛ اگر کمی تحقیق کنیم می‌بینیم  تورم افزایش و قیمت یک علم است و دستوری نیست اما آن را هم باز نتوانستند مدیریت کنند که باعث افزایش قیمت نشود.

پارسایی گفت: معتقدم که امروز باز جای بحث و مطرح کردن نظرات کارشناسی وجود دارد نه این که تصمیم امنیتی و یا غیر کارشناسی گرفته شود.

کارگر آنلاین

منبع : https://kargaronline.ir/fa/news-details/77529

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی