ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

چه زمانی فرصت مناسب خرید خودرو است؟

0
یک کارشناس بازار خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

چه زمانی فرصت مناسب خرید خودرو است؟

یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: معمولا در شب عید یا ایام تابستان تقاضا برای خرید خودرو اوج می‌گیرد. بنابراین بهترین زمان این است که مردم قبل از افزایش میزان تقاضا کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

یک کارشناس بازار خودرو در پاسخ به این پرسش که چه زمانی فرصت مناسب خرید خودرو است؟ به تجارت‌نیوز گفت: آنچه که از وضعیت فعلی اقتصاد مشخص است نوسان و تغییر قیمت خودرو در آینده کماکان وجود دارد؛ چرا که فعالان بازار چشم‌هایشان نسبت به وضعیت بازار و روند افزایشی قیمت خودرو باز است و حسگرهای قوی دارند.

بهرام شهریاری افزود: متاسفانه در کشور ما وضعیت عرضه و تقاضا وارونه است. یعنی زمانی که قیمت طلا یا ارز گران می‌شود مردم سریعا به بازار مراجعه کرده و کالای مورد نظر را خریداری می‌کنند؛ این در حالی است که در کشورهای توسعه یافته چنین رفتارهایی را بابت خرید کالا مشاهده نمی‌کنید.

او اظهار کرد: معمولا در شب عید یا ایام تابستان تقاضا برای خرید خودرو اوج می‌گیرد. بنابراین بهترین زمان این است که مردم قبل از افزایش میزان تقاضا کالای مورد نظر خود را خریداری کنند.

سمیه سایش
منبع : https://tejaratnews.com

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی