ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

صدور کارت شناسایی برای بازنشستگان!:

0

معاون سازمان تامین اجتماعی گفت: موضوع صدور کارت شناسایی بازنشستگان تا پایان امسال در دستور کار است و استان فارس نیز به عنوان استان پایلوت در این زمینه پیشرو خواهد بود.

گسترش‌نیوز: عادل دهدشتی در همایش منطقه‌ای روسا و مسئولان کانون‌های کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران جنوب غرب کشور در شیراز، افزود: سازمان تامین اجتماعی، ماهانه ٩ هزار و ۶٠٠ میلیارد تومان پرداختی در قالب هزینه‌های مختلف از جمله مستمری بازنشستگان، خدمات درمانی و سایر تعهدات دارد. درآمد و مصارف ماهانه سازمان تامین اجتماعی سربه‌سر شده و تلاش می‌کنیم تعهدات را به موقع پرداخت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: موضوع صدور کارت شناسایی بازنشستگان تا پایان امسال در دستور کار است و استان فارس نیز به عنوان استان پایلوت در این زمینه پیشرو خواهد بود.

منبع: کارگر آنلاین

https://www.gostaresh.news/economy/79041

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی