ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه از طریق “آپ” و “#۷۲۰* “

0

شرکت بیمه پاسارگاد امکان پرداخت اقساط حق بیمه و اقساط وام بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه را از طریق” #۷۲۰* ” و “آپ “ فراهم نموده است.

براساس گزارش های دریافتی، دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه از این پس می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #۷۲۰* (بدون نیاز به اینترنت) و اپلیکیشن آپ و انتخاب گزینه ” قبض خدماتی” با وارد نمودن ” شناسه قبض” و “شناسه پرداخت” اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را پرداخت نمایند.

روش های پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه پیش از این با مراجعه حضوری به شعبه های بانک پاسارگاد، تجارت، کشاورزی و صادرات و یا از طریق اینترنت بانک و یا عابر بانک های پاسارگاد و بانک توسعه تعاون نیز فراهم بود. همچنین پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر و تأمین آتیه از طریق درگاه الکترونیکی بانک پاسارگاد نیز قابل انجام است.

گفتنی است دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه می توانند از طریق اینترنت بانک و دستگاه های عابر بانک با وارد کردن “شناسه قبض” و “شناسه پرداخت” نوشته شده در برگه های اقساط، حق بیمه خود را پرداخت نمایند.

منبع : http://pasargadinsurance.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی