ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

رمز اول کارت خود را هر ۶ ماه ماه تغییر دهید:

0
یکی از بانک های کشور با ارسال پیامک به مشتریان از آنها خواست هر ۶ ماه رمز کارت خود را تغییر دهند.
به گزارش خبرنگار اخباربانک، این روزها رمز های کارت های عابر بانک به یکی از مهمترین مسائل خبری کشور تبدیل شده است.

فعال سازی رمز های های پویا برای کارت های عابر بانک از ابتدای دی ماه باعث شده شبکه بانکی به تکاپو برای عبور از این موضوع با گستردگی بسیار زیاد شده است.

در این بین برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری با ارسال پیامک به به مشتریان خود از آنها درخواست کردند رمرزهای پویای خود را هر چه سریعتر فعال کند.

همچنین علاوه بر این برخی بانک‌ها با ارسال پیامکی از مشتریان درخواست تغییر رمز اول خود را نیز داده اند.

متن پیامک ارسالی بدین گونه است؛  مشتری گرامی؛ رمز کارت شما به دلیل عدم استفاده در شش ماه گذشته منقضی گردید. لذا با مراجعه به خودپرداز بانک، رمز جدید کارت خود را دریافت کنید.

معمولا مشتریان شبکه بانکی رمز کارت خود را برای چندین سال استفاده کرده و آن را تغییر نمی دهند و این موضوع امنیت آن را به مخاطره می اندازد.

اقدام این بانک برای ارسال پیامک به مشتریان و درخواست برای تغییر رمز موضوع جالبی است که می تواند در سایر بانکها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

منبع : http://www.akhbarbank.com/news/71987

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی