ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

خواستار لغو فروش املاک مازاد تامین اجتماعی برای پرداخت بدهی‌ها به مراکز درمانی هستیم:

0

بیش از ۱۵۰ کارگر و بازنشسته درخواست کردند؛

خواستار لغو فروش املاک مازاد تامین اجتماعی برای پرداخت بدهی‌ها به مراکز درمانی هستیم.

بیش از ۱۵۰ کارگر و بازنشسته با امضای یک نامه، خواستار لغو بخشنامه‌ی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای فروش املاک مازاد سازمان جهت تادیه بدهی‌ها شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ۱۱ شهریورماه، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نامه‌ای خطاب به معاونت درمان استان‌ها خواستار فروش املاک مازاد سازمان در دو مرحله بابت پرداخت بدهی‌ها به مراکز درمانی طرف قرارداد شد.

بیش از ۱۵۰ کارگر با امضای نامه‌ای خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، خواستار لغو این بخشنامه شدند.

در این نامه که امروز (یازدهم آبان ماه) به شماره ۴۶۴۸۳۴۶۰ در دبیرخانه سازمان تامین اجتماعی به ثبت رسیده، آمده است: «احتراماً در ۱۱ شهریور سال جاری، بخشنامه‌ای از سوی شما به معاونت درمان سازمان در استان‌ها داده شد مبنی بر فروش املاک مازاد، جهت پرداخت بدهی‌های مراکز درمانیِ طرف قرارداد با سازمان طی دو مرحله. صدور چنین بخشنامه‌ای به این معناست که سازمان تامین اجتماعی دست به خودزنی زده است. این درحالیست که کل بدهی سازمان تامین اجتماعی به دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۳ هزار میلیارد است. دولتی که خود به سازمان تامین اجتماعی ۲۱۰ هزار میلیارد تومان بدهکار است این بدهی را فراموش کرده، می‌خواهد با فروش امول ما تامین اجتماعی را ورشکسته کند. طبق قانون توسعه دولت نباید بدهی جاری جدیدی برای تامین اجتماعی ایجاد کند و بدهی‌های موجود را نیز باید ظرف ۵ سال مستهلک کند که این اتفاق نیفتاده است.

ما امضاکنندگان این متن از مدیریت سازمان تامین اجتماعی می‌خواهیم این بخشنامه را لغو کرده و بدهی سازمان تامین اجتماعی را از طلبی که از دولت دارد کم کرده و این بدهی را به مراکز درمانی پرداخت نماید.»

منبع : https://www.ilna.news

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی