ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

احتمال فاش شدن مبادلات بانکی تمام ایرانی‌ها:

0
اختصاصی «نود اقتصادی»؛

احتمال فاش شدن مبادلات بانکی تمام ایرانی‌ها.

به سندی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد سازمان خصوصی سازی، شرکت ملی انفورماتیک را که مرکز تراکنش‌های بانکی کشور است را برای سال ۹۸ در لیست واگذاریها به بخش خصوصی گذاشته است.

به گزارش «نود اقتصادی» به سندی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد سازمان خصوصی سازی، شرکت ملی انفورماتیک را که مرکز تراکنش‌های بانکی کشور است را برای سال ۹۸ در لیست واگذاریها به بخش خصوصی گذاشته است.

شرکت انفورماتیک وابسته به بانک مرکزی است و روزانه چیزی حدود ۵۰۰ میلیون تراکنش بانکی از طریق سامانه‌های این شرکت انجام می‌شود.

برخی کارشناسان معتقدند با واگذاری این شرکت ملی (حاکمیتی) به بخش خصوصی نه‌تنها حریم شخصی، بلکه امنیت اقتصادی و به تبع آن امنیت ملی به خطر  خواهد افتاد.

منبع : http://www.90eghtesadi.ir/Content/Detail/2124729

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی