ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

چین لینک (chainlink) چیست؟

0

چین لینک نام توکنی بر پایه اتریوم است که با هدف برقراری ارتباط قراردادهای هوشمند با دنیای واقعی ایجاد شده و با نام واحد LINK شناخته می‌شود.

به گزارش ایبِنا، چین لینک یک توکن روی اتریوم است که با هدف برقراری ارتباط قراردادهای هوشمند با دنیای واقعی توسط یک سرویس اوراکل غیرمتمرکز ایجاد شده است. ارز دیجیتال چین لینک نیز LINK نام دارد.

تاریخچه چین لینک

پس از انتشار اتریوم در سال ۲۰۱۵ توکن لینک توسط سرگی نظرف ایجاد شد و این توکن در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. نظرف و استیو آلیس با توسعه چین لینک و سهولت ساخت و ارتباط چین لینک با دنیای واقعی توانستند در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ رشد مطلوبی را در فصل خزان رمز ارزها به ثبت برسانند.

چین لینک چگونه کار می کند؟

چین لینک توکنی است که بر اساس پروتکل ERC۲۰ روی بلاک چین اتریوم کار می کند. این سرویس قادر است ساخت و اجرای انواع قراردادهای هوشمند را برای کاربران آسان نماید، چین لینک علاوه بر اتریوم قادر است با بلاک چین بیت کوین (و تتر) و هایپر لدجر از یکسو و بانک‌ها و شبکه های پرداختی همچون پی پل، ویزا، سوییفت و … از سوی دیگر ارتباط برقرار نماید.

استاندارد چین لینک بزودی ترکیبی از ERC۲۰ و ERC۲۳۲ خواهد بود. ارز دیجیتال لینک در حال حاضر با قیمت ۱/۷۸ دلار و سهم بازار ۶۲۱ میلیون دلار در رتبه بیستم بازار رمز ارزها قرار دارد. کل تعداد توکن لینک یک میلیارد خواهد بود که ۳۵۰ میلیون آن منتشر شده است.

منبع : http://www.ibena.ir/news/103662

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی