ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بیانیه سازمان تامین اجتماعی به مناسبت روز خبرنگار:

0

سازمان تامین‌اجتماعی با صدور بیانیه‌ای، هفدهم مرداد ماه، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران کشور به‌ویژه خبرنگاران حوزه سازمان تامین‌اجتماعی، تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه به شرح زیر است:

سازمان تامین‌اجتماعی به‌عنوان سازمانی اجتماعی و اقتصادی با بالغ بر ۴۳ میلیون نفر جمعیت تحت پوشش انواع خدمات بیمه‌ای و درمانی، با توجه به تنوع و گسترگی اقشار تحت تکفل این سازمان، در مسیر برقراری، حفظ و تعمیق ارتباط با جامعه مخاطبان و ذی‌نفعان، همواره از پشتیبانی و همراهی و همکاری اصحاب رسانه و فعالان مطبوعات، شبکه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی و نیز فعالان عرصه رسانه‌های مجازی بهره‌مند بوده و از نقد و نظر خبرنگاران به‌عنوان نمایندگان افکار عمومی، در مسیر ارتقای روزافزون خدمات به شریف‌ترین اقشار جامعه و کمک به تقویت آرامش و امنیت اجتماعی، استفاده کرده و می‌کند.

شاید به‌ندرت بتوان سازمانی را همانند و نظیر سازمان تامین‌اجتماعی در کشور سراغ گرفت که از یک سو با چنین جمعیتی از مردم در جای جای کشور، در تعاملی به درازای یک عمر باشد و از سویی دیگر شبکه‌ای مشتمل بر قریب به یکهزار واحد بیمه‌ای و درمانی ملکی در سراسر کشور، برای تأمین و ارائه خدمات به مخاطبان در اختیار داشته باشد که روزانه پاسخگوی صدها هزار مورد مراجعه از سوی کارگران، بیمه‌شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران باشد.

فراهم نمودن بستر مناسب در سطح افکار عمومی و نیز در نهادهای تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر، برای اجرای سیاست‌های کلان سازمان در سه بخش‌ بیمه‌ای، درمانی و اقتصادی و سرمایه‌گذاری، رسالت اصلی حوزه ارتباطی، اطلاع رسانی و رسانه ای سازمان است که بی‌شک بدون همکاری و همراهی موثر و همدلانه خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی، قابل تحقق نخواهد بود و خرسندیم که در سالیان اخیر شاهد توسعه و تعمیق این همکاری در جهت حفظ و صیانت از کیان و توانمندی مهم‌ترین صندوق بیمه اجتماعی، بازنشستگی و خدمات درمانی کشور هستیم و از این بابت باید دست یکایک خبرنگارانی را که در مسیر ارتقای سطح آگاهی عمومی از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و نیز چالش‌ها و مشکلات این حوزه، یار و یاور سازمان تامین‌اجتماعی بوده و هستند، صمیمانه فشرد.

به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، ضمن تجلیل و قدردانی از تلاش صادقانه همه خبرنگاران، گزارشگران، عکاسان و فیلمبرداران خبری، برنامه‌سازان رادیو و تلویزیون، فعالان رسانه‌های مجازی و سایر افرادی که به تحقق اهداف ارتباطی و اطلاع‌رسانی سازمان تامین‌اجتماعی مدد رسانده‌اند، باردیگر بر عزم راسخ این سازمان در ارتقای مولفه‌های پاسخگویی و شفافیت تاکید کرده و قدردان همه فعالان رسانه‌ای هستیم که با نقدهای منصفانه خود، ما را در تلاش برای غلبه بر مشکلات و ارتقای روزافزون سطح خدمات یاری می‌نمایند.

منبع : https://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی