ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی غفلت صورت گرفته است:

0
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی: درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی غفلت صورت گرفته است.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با تاکید به اینکه باید بدهی دولت به تامین اجتماعی پرداخت شود گفت: در بودجه سال آینده در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی غفلت شده و باید به آنها کمک کنیم چرا که این تبعیض نارواست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسین حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس گفت: روز گذشته مصوبه خوبی درباره افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری دولت داشتیم اما آنچه که غفلت شد و در بودجه‌ای باید به نوعی به این امر کمک شود بحث بازنشستگان تامین اجتماعی است.

وی افزود: بازنشستگان تامین اجتماعی با توجه به اینکه حقوق مستمری بسیار ناچیزی داشته و در حال گذران زندگی خود هستند اما تبعیض در خصوص آنها صورت گرفته است ضمن اینکه چرا طلب تامین اجتماعی که از دولت دارد پرداخت نشده است؟

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس تصریح کرد: چرا تامین اجتماعی طبق ماده ۱۲ برنامه ششم توسعه همسان سازی حقوق آنها را انجام نداده است؟

وی گفت: برخی از افراد مستمری بگیر ۴۰۰، ۸۰۰ تا یک میلیون تومان حقوق در ماه دارند و زندگی آنها دچار مشکل است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: افرادی که می‌خواستند روی پای خود بایستند دچار مشکل شده لذا برای آنهایی که نمی‌خواهند مددجو شوند باید فضای کسب و کار را طوری فراهم کنیم که آنها بتوانند فعالیت کنند تا روی پای خود ایستاده و بتوانند مشکلات را خودشان حل کنند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در پایان گفت: در بحث توزیع گوشت ستاد تنظیم بازار تهران هر چقدر که نیاز دارد به این شهر می‌دهد اما توزیع گوشت در شهرستان ها اینگونه نیست.

منبع : https://www.farsnews.com/news/13971212000581

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی