ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

پرداخت دیرهنگام خسارت، مهمترین آسیب صنعت بیمه است :

0
رئیس کل بیمه مرکزی:

سلیمانی گفت: پرداخت دیرهنگام خسارت و ایجاد نارضایتی و ناراضی تراشی، مهمترین آسیب صنعت بیمه است.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از بیمه مرکزی  غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران افزود: واحد‌های پرداخت خسارت باید به این موضوع مهم توجه داشته باشند که آینده صنعت بیمه در گرو رضایت مندی مشتریان و مخاطبان این صنعت است.

به گفته وی، با تنوع بخشی به شیوه‌های سپرده گذاری شرکت‌های بیمه و استفاده از همه ظرفیت آیین نامه‌ها می‌توان ضمن حفظ سرمایه‌های این صنعت به رونق تولید کمک کرد.


بیشتر بخوانید: سهم علی الحساب شرکت‌های بیمه‌ای تعیین شد 


وی اضافه کرد: توزیع سپرده گذاری‌های بیمه در بازار‌های گوناگون سرمایه و تزریق بخشی از آن به حوزه تولید، ضمن ایفای مسئولیت‌های اجتماعی صنعت بیمه در کاهش ریسک سرمایه‌ای نیز موثر است.

سلیمانی هزینه‌های مربوط به بخش آموزش و فرهنگ سازی را سرمایه گذاری شرکت‌ها دانست و افزود: تکیه بر جوانگرایی و تاکید بر امر آموزش، آینده و افق‌های خوبی را پیش روی شرکت‌ها قرار می‌دهد.

رئیس شورای عالی بیمه درباره اهمیت امنیت شبکه‌ها در صنعت بیمه گفت: صنعت بیمه بخش مهمی از فضای مناسب امنیت اجتماعی را تامین می‌کند و به همین سبب از تخریب‌ها مصون نیست.

به گفته وی، افزایش پرتفوی غیر سهامداری در شرکت‌های بیمه نشان‌دهنده مدیریت و تلاش کارکنان آن شرکت است.

وی تاکید کرد:یکی از مزایای صنعت بیمه بهره مندی از سرمایه‌های خرد برای ایجاد سرمایه گذاری‌های عظیم است که سیاست گذاران شرکت‌های بیمه باید به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند.

منبع : https://www.yjc.ir/fa/news/6926503

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی