ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بیمه پاسارگاد جزئیات پرداخت خسارت سیل زدگان را اعلام کرد:

0
در پی وقوع سیل و به جا ماندن خسارت ناشی از این حادثه در روزهای ابتدایی سال نو موجب شد تا کارشناسان بیمه پاسارگاد در سرپرستی استان های گلستان، مازندران، فارس و لرستان از همان ساعات ابتدایی در محل حضور یافته و خسارت ناشی از این حادثه را جبران کردند.
به گزارش اخباربانک، در پی وقوع سیل و به جا ماندن خسارت ناشی از این حادثه در روزهای ابتدایی سال نو موجب شد تا کارشناسان بیمه پاسارگاد در سرپرستی استان های گلستان، مازندران، فارس و لرستان از همان ساعات ابتدایی در محل حضور یافته و خسارت ناشی از این حادثه را جبران کردند.

به دنبال وقوع سیل و تخریب ساختمان ها ، اثاثیه و تجهیزات منازل مسکونی و غیر مسکونی در استان گلستان، کارشناسان بیمه پاسارگاد در کوتاه ترین زمان ممکن جهت ارزیابی و پرداخت خسارت ناشی از سیل در منطقه حضور یافتند.

مدیران و کارشناسان این شرکت در جلسه کمیته رسیدگی و پرداخت خسارت زیان دیدگان و بیمه گذاران ناشی از سیل در استان گلستان که با حضور حمید عبدالحسین حریری مدیرکل بیمه های اموال به همراه مدیر بیمه های آتش سوزی، مدیر منطقه ۴، معاون اداره نظارت و کنترل فنی منطقه، مسئول خسارت ، مسئول مالی و رئیس شعبه گنبدکاووس در منطقه تشکیل و مقرر شد کلیه خسارت ها کارشناسی و به بیمه گذاران پرداخت شود. در این بازدید از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی آق قلا ، قربان آباد و آق قبر شامل ۴ واحد دارویی و پلاستیک و ۵ واحد مرغداری صنعتی بزرگ در شرایط نامناسب توام با بارش باران و آبگرفتگی کامل بازدید و برآورد خسارت صورت گرفت.

بنابر گزارش های دریافتی، مبلغ خسارت این واحدهای صنعتی ۷۰ تا ۹۰ میلیارد ریال در بازدیدهای مقدماتی تخمین زده شد. حدود ۳۰۰ فقره خسارت منزل مسکونی اعلام و ۱۵۰ مورد نیز پرداخت شده و مابقی آماده پرداخت است که جهت رعایت حال بیمه گذاران چک خسارت در محل سکونت آنان توسط کارشناسان این شرکت تحویل داده می شود.

منبع : http://www.akhbarbank.com/news/67292

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی