ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

کلیدخوردن تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی حول ۷ محور:

0

درخواست تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و موسسات تابعه تقدیم هیات رییسه مجلس شد.

به گزارش ایلنا،‌ درخواست تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و موسسات تابعه تقدیم هیات رییسه مجلس شد.

درخواست‌کنندگان این تحقیق و تفحص اعلام کرده‌اند که ظرف شش ماه گزارش را آماده و هیچ بودجه‌ای از مجلس صرف این تحقیق و تفحص نخواهند کرد.

بر اساس این گزارش، گفته می‌شود محورهای این تحقیق و تفحص در هفته آخر دیماه نهایی و در هشتم بهمن ماه به هیات رییسه مجلس ارائه شده است.

«علیرضا محجوب» و «نادر  قاضی‌پور» از اصلی‌ترین اعضای هیات تحقیق و تفحص قبلی از تامین اجتماعی بودند که گزارش آن ۱۳ آذر ۹۲ در صحن مجلس قرائت شد. گزارشی که هزاران صفحه مستند ضمیمه آن بود و هنوز پس از سال‌ها برخی از بندهای آن به طور کامل مورد توجه قرار نگرفته است.

اینک بنظر می‌رسد همان تفکر و سیاق قبلی در نظر دارد عملکرد مدیران سازمان تامین‌اجتماعی و موسسات تابعه‌اش را از سال ۹۲ تاکنون مورد بررسی قرار دهد. با نگاهی به محورهای تحقیق و تفحص اینگونه برداشت می‌شود که بسیاری از محورها نسبت به گزارش قبلی تغییری نکرده‌اند.

گفته می‌شود علاوه بر «علیرضا محجوب» و «نادر قاضی‌پور»، «سهیلا جلودارزاده» و «عبدالرضا مصری» از دیگر درخواست‌کنندگان این تحقیق و تفحص هستند.

منبع : https://www.ilna.ir

56

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی